УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 1425


від 01/10/2002
Про користування земельною ділянкою Відкритим акціонерним товариством "Куликівська взуттєва фабрика" на вул. Зеленій,53а у м.Львові.Розглянувши клопотання Відкритого акціонерного товариства "Куликівська взуттєва фабрика", технічну документацію на земельну ділянку, висновки постійної комісії землекористування, будівництва і архітектури (протокол від 24.10.01р. №146) та керуючись ст. 144 Конституції України; пп.34, п.1, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; ст.12, ст.93, ст. 124 Земельного Кодексу України; ч.2 ст.5 Закону України "Про оренду землі", ухвалою Львівської міської ради від 30.03.2000р. №558 "Про критерії та економічні умови закріплення і надання земельних ділянок в постійне та тимчасове користування, в тому числі на умовах оренди", Львівська міська рада ухвалила:
1. Відповідно до погодженої технічної документації №1587, залишити Відкритому акціонерному товариству "Куликівська взуттєва фабрика" в довгостроковій оренді терміном на 10 років з правом викупу земельну ділянку площею 0,0468 га на вул. Зеленій, 53а у м.Львові для завершення будівництва та обслуговування офісних приміщень.
2. Відкритому акціонерному товариству "Куликівська взуттєва фабрика" в місячний термін укласти з Львівською міською радою договір довгострокової оренди терміном на 10 років і зареєструвати його у Львівському міському управлінні земельних ресурсів.
3. Львівському міському управлінню земельних ресурсів внести відповідні зміни в земельно-кадастрову документацію.
4. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування; дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.

Секретар ради В.Білоус