УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 340


від 03/17/2016
Про надання ТзОВ “С. О. Груп“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на вул. Уласа Самчука, 8, на яку буде поширюватись право сервітуту у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “С. О. Груп“ від 23.09.2015 (зареєстроване у Львівській міській раді 23.09.2015 за № 2-18536/АП), беручи до уваги ухвалу міської ради від 22.03.2012 № 1381 “Про передачу Львівському комунальному підприємству “Зелений Львів“ для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“, керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про землеустрій“, ст. ст. 12, 98, 100 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю “С. О. Груп“ дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,1735 га на вул. Уласа Самчука, 8, на яку буде поширюватись право сервітуту на платній умові у розмірі орендної плати, терміном на 5 років для обслуговування будівлі відпочинкового комплексу “Парк-Блюз“ (з обмеженнями без права капітального будівництва та реконструкції; без права огородження ділянки; без права зміни цільового призначення ділянки) у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю “С. О. Груп“ забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватись право сервітуту, та подати міській раді на затвердження.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 29.03.2016