УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 262


від 06/10/99
Про погодження місця розташування та надання дозволу на збір матеріалів попереднього погодження земельної ділянки в мікрорайоні "Сихів-16" на вул. Чукаріна між вулицями Олімпійською і ЧукарінаВраховуючи клопотання громади Української Автокефальної Православної Церкви Сихівського житлового масиву, проектні пропозиції по забудові ділянки, висновки постійної комісії землекористування, будівництва і архітектури та висновки комісії у справах релігії, Львівська міська рада ухвалила :
1. Дати дозвіл громаді Української Автокефальної Православної Церкви Сихівського житлового масиву на збір матеріалів попереднього погодження земельної ділянки орієнтовною площею 0,49 в мікрорайоні "Сихів-16" на вул.Чукаріна між вулицями Олімпійською і Чукаріна для будівництва храму Св. пророка Іллі.
2. Виконавчому комітету Львівської міської ради :
- розглянути матеріали попереднього погодження та питання відведення земельної ділянки в мікрорайоні "Сихів-16" на вул.Чукаріна між вулицями Олімпійською і Чукаріна для будівництва храму Св. пророка Іллі.
- визначити форму користування землею та оформити землекористування.
-дозвіл на будівництво надати після надходження на розрахунковий рахунок громади Української Автокефальної Православної Церкви Сихівського житлового масиву 30 (тридцяти) відсотків від кошторисної вартості будівництва.
3. Громаді Української Автокефальної Православної Церкви Сихівського житлового масиву провести збір матеріалів попереднього погодження для складання проекту відведення.Міський голова В.Куйбіда