УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА18-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3901


від 09/09/2010
Про користування Львівським дошкільним навчальним закладом яслами-садком № 52 Львівської міської ради Львівської області земельною ділянкою на вул.Пасічній, 94Розглянувши звернення Львівського дошкільного навчального закладу ясел-садка № 52 Львівської міської ради Львівської області від 20.05.2010 № 5-4803, технічну документацію на землекористування, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Передати Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку № 52 Львівської міської ради Львівської області земельну ділянку площею 0,7740 га на вул.Пасічній, 94 у постійне користування для обслуговування будівель і споруд навчального закладу за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі громадського призначення.
2. Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку № 52 Львівської міської ради Львівської області забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою та зареєструвати його у встановленому порядку.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий