УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 07/16/90
Про нежитлові будинки і нежитлові приміщення політичних і громадських організацій міста ЛьвоваВтратив чинність
згідно з ухвалою "Про комунальну власність Львівської міської Ради народних депутатів" від 14.09.1990
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За скликанням', Document 'Про комунальну власність Львівської міської Ради народних депутаті■

  Виходячи з того, що нежитлові будинки і нежитлові приміщення житлових будинків, які належать політичним і громадським організаціям, споруджувались за народні кошти, Львівська міська Рада народних депутатів вирішила:
  1. У відповідності до Законів СРСР "Про власність в СРСР" та "Про загальні принципи місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР" з 01.08.1990 року всі нежитлові будинки і нежитлові приміщення в житлових будинках, як і нежитлові будинки, що споруджуються і належать політичним та громадським організаціям, вважати комунальною власністю міста Львова.
  2. Зобов'язати виконавчий комітет міської Ради народних депутатів спільно з галузевими постійними комісіями міської Ради до 01.09.1990 року розробити проект нового положення про оренду нежитлових приміщень в місті Львові.
  3. Політичним і громадським організаціям нежитлові будинки і нежитлові приміщення яких перейшли у комунальну власність міста Львова до 01.09.1990 року погодити з міськвиконкомом подальші умови експлуатації цих приміщень.
  4. Виконавчим комітетам міської і районних Рад народних депутатів до 01.10.1990 року закінчити укладенні договорів на оренду нежитлових приміщень політичними та громадськими організаціями міста Львова.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на президію міської Ради народних депутатів.
  Голова міської Ради В.І. Шпіцер
  Дата оприлюднення: 08/16/2016