УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 642


від 06/30/2011
Про продовження СПДФО Русакову Г. К. терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій – вул. ГородницькійРозглянувши звернення субєкта підприємницької діяльності фізичної особи Русакова Геннадія Костянтиновича від 17.03.2011 № 5-2861, керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, ст. ст. 12, 93, 120, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Продовжити субєкту підприємницької діяльності фізичній особі Русакову Геннадію Костянтиновичу на 5 років термін оренди земельної ділянки площею 0,0500 га (у тому числі площею 0,0065 га у межах червоних ліній) на вул. Промисловійвул. Городницькій для обслуговування тимчасових споруд автомийки та станції технічного обслуговування автомобілів за рахунок земель промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення за функцією використання – землі комерції.
2. Субєкту підприємницької діяльності фізичній особі Русакову Геннадію Костянтиновичу у місячний термін укласти з Львівською міською радою:
2.1. Договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.
2.2. Договір про відшкодування недоотриманих коштів за користування земельною ділянкою.
3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
4. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А. Садовий