УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



11-та сесія 4-го скликання

УХВАЛА № 1521


від 06/24/2004
Про надання у короткострокову оренду земельних ділянок для встановлення та обслуговування малих архітектурних форм у м.Львові




Зміни
до п.17 додатка - згідно з ухвалою 2674-2005
документ: База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.06.2004р. № 1521'
Відмінено
п.98 додатка - згідно з ухвалою 3094-2006
п.50 додатка - згідно з ухвалою 3415-2006
п.61 додатка - згідно з ухвалою 3496-2006

документ: База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про надання у короткострокову оренду земельних ділянок для встановл' База данных 'Ухвали ЛМР', Представление 'Ухвали ЛМР', Документ 'Про надання у короткострокову оренду земельних ділянок для встановл' База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про відміну п.61 додатка до ухвали міської ради від 24.06.2004р. № 1521'
Скасовано
п.37 додатка - згідно з ухвалою 844-2007
документ: База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '1. Готуються', Документ 'Про скасування п.37 додатка до ухвали міської ради від 24.06.2004р. № 1521'
Втратив чинність
п.63 додатка - згідно з ухвалою 1900-2004
п.19 додатка - згідно з ухвалою 2987-2005
п.64 додатка - згідно з ухвалою 3231-2006
п.29 додатка - згідно з ухвалою 87-2006
п.70 додатка - згідно з ухвалою 173-2006
п.65 додатка - згідно з ухвалою 1079-2007

документ: Ухвали ЛМР База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про втрату чинності п.19 додатка до ухвали міської ради від 24.06.2004р. № 15' База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про втрату чинності пункту 64 додатка до ухвали міської ради від 24.06.200' База данных 'Ухвали ЛМР', Представление 'Ухвали ЛМР', Документ 'Про втрату чинності пункту 29 додатка до ухвали' База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про вилучення в приватного підприємця Созанського Я.М. земельної діл' Ухвали ЛМР

    Розглянувши звернення суб’єктів підприємницької діяльності, висновки постійної комісії землекористування, будівництва та архітектури, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п.5 ст.15 Закону України "Про оренду землі", ст.ст.12, 93, 124 Земельного кодексу України, ухвалами міської ради від 14.11.2002р. № 121 "Про затвердження "Порядку розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові, надання дозволів на розміщення та відкриття об’єктів дрібно-роздрібної торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування", від 20.02.2003р. № 266 "Про передачу в короткострокову оренду земельних ділянок у м.Львові для встановлення малих архітектурних форм", міська рада ухвалила:
    1. Передати суб’єктам підприємницької діяльності в короткострокову оренду земельні ділянки без зміни категорії земель для встановлення та обслуговування малих архітектурних форм згідно з додатком.
    2. Суб’єктам підприємницької діяльності:
    2.1 забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення документації для укладення договорів оренди земельних ділянок;
    2.2 укласти з Львівською міською радою договори оренди;
    2.3 при наявності заборгованості з орендної плати за фактичне землекористування за попередні роки укласти з Львівською міською радою угоду про її погашення.
    3. Землекористувачам забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
    4. Ухвала набирає чинності для кожної з перелічених у додатку земельних ділянок тільки після погодження цієї земельної ділянки депутатом від округу, на території якого вона знаходиться. 5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою.



    Міський голова Л.Буняк


    Додаток до ухвали міської ради
    від ___________ № ______

    ПЕРЕЛІК
    земельних ділянок для встановлення
    та обслуговування МАФ

    №з/п Суб’єкт підприємницької діяльності Юридична адреса Адреса земельної ділянки, тип МАФ Площа ділянки(кв.м) Термін оренди (років) Депутат від округу Примітка
    1пп Асаф’єв А.С. вул.Любінська, 89-б/1 вул.Любінська, 102-104
    (кіоск) 30 3 І.Микитин погоджено
    2пп Асаф’єв А.С. вул.Любінська, 89-б/1 вул.Сигнівка, 5 (кіоск) 22 3 З.Сірик погоджено
    3пп Алексєєва Л.І. вул.Медової Печери, 17/16 вул.Б.Котика, 2 (кіоск) 24 3 Ю.Кужелюк погоджено
    4пп Брода С.С. вул.М.Зерова, 9/5 вул.Городоцька, 247-249 (кіоск) 30 3 Б.Жила погоджено
    5пп Барабаш О.Я. Львівська обл., Жовківський район, с.Гребінці вул.І.Виговського, 19
    (кіоск) 30 3 Б.Жила погоджено
    6пп Боровков А.Г. вул.М.Кричевського,51 вул.С.Петлюри, 34 (кіоск) 30 3 І.Денькович погоджено
    7пп Василишин Л.М. вул.Бакинська, 7/1 вул.Володимира Великого, 111 (кіоск) 20 3 Б.Приймич погоджено
    8пп Віхоть А.В. вул.Городоцька,234/4 вул.Кульпарківська, 108-а-112 (павільйон з літнім майданчиком) 143 3 Г.Баляш погоджено
    9пп Вовчко М.І. вул.Наукова, 34/210 вул.Керамічна, 17 (кіоск) 30 3 Б.Федорчак погоджено
    10пп Голяк О.А.вул.Наукова, 21/63вул.Гетьмана І.Мазепи,11 (кіоск) 17 3 Д.Квіт погоджено
    11пп Герасименко В.І.вул.Наукова, 29/9вул.С.Петлюри, 11-б (кіоск) 26 3 Г.Баляш погоджено
    12пп Герасименко В.І. вул.Наукова, 29/9 вул.Садова, 2 (кіоск) 3 13 Г.Баляш погоджено
    13пп Гриднева Г.Г. вул.Енергетична,12/4 вул.Панаса Мирного -–вул.Енергетична,12-а
    (павільйон з літнім майданчиком) 41 3 В.Губицький погоджено
    14пп Горбач М.П. вул.К.Трильовського,33/43 вул.Наукова, 26 (кіоск) 16 3 А.Ружицький погоджено
    15пп Демків О.Я. вул.Наукова, 30/113вул.Наукова, 4 (павільйон) 30 3 А.Ружицький погоджено
    16пп Джаган І.І. вул.Наукова, 37/61 вул.Академіка А.Сахарова, 33 (кіоск) 30 3
    Л.Сівокозова погоджено
    17пп Дмитришин О.М вул.Наукова , 12/2 вул.В.Стуса, 8 (кіоск) 18 3 З.Криворучко погоджено
    18пп Журавльова О.І. вул.Я.Гашека,15-а/45 вул.Кульпарківська, 112
    (кіоск з літнім майданчиком) 42 3 Г.Баляш погоджено
    19пп Іллюченко Л. С. вул.Любінська,156/71 вул.С.Литвиненка, 15 (павільйон) 53 3 З.Криворучко погоджено
    20пп Калягіна О.В. вул.Г.Хоткевича,12/1 вул.Зубрівська, 7 (кіоск) 48 3
    А.Олійник погоджено
    21пп Козак О.Є. вул.І.Пулюя, 8/135 вул.Наукова, 2 (кіоск) 30 3 А.Ружицький погоджено
    22пп Корчук Л.С. вул.Наукова, 23/5 вул.Я.Музики, 34 (кіоск) 25 3 Б.Федорчак погоджено
    23пп Кассараба О.М. вул.Володимира Великого, 97/66 вул.Володимира Великого, 111
    (кіоск) 31 3 Б.Приймич погоджено
    24пп Кучерук В.М. вул.Наукова, 11/21 вул.І.Рубчака, 2 (кіоск) 23 3 С.Бащук погоджено
    25пп Кий А.В. вул.Кульпарківська,113/3 вул.Кульпарківська,113 (кіоск з літнім майданчиком) 50 3 І.Денькович погоджено
    26пп Колай Р.І. вул.Ангарна,18/17 вул.П.Калнишевського,17-а (кіоск) 32 3 І.Марчак погоджено
    27пп Косаняк О.І. вул.Олесницького,103/4 вул.Роксоляни, 57 (кіоск) 28 3 Н.Дацишин погоджено
    28пп Комарницький В.І. вул.Д.Яворницького,11/45 вул.М.Яцкова, 24 (кіоск) 12 3 Р.Грицевич погоджено
    29пп Колосівська Н.С. вул.Дубровицька, 4 вул.Брюховицька, 254 (кіоск) 32 3 Р.Вороняк погоджено
    30пп Колодій Я.В.Львівська обл., с.Івано-Франкове, вул.Яворівська, 31/1вул.С.Петлюри, 47
    (павільйон)453І.Деньковичпогоджено
    31пп Кордюк В.В. Львівська обл., Пустомитівський р-н, с.Давидів вул.Галицька, 22/3 вул.Б.Хмельницького, 52 (кіоск) 20 3 С.Дума погоджено
    32пп Коротков В.В. вул.С.Петлюри,18-б/60 вул.Наукова, 112 (кіоск) 30 3 Л.Судова погоджено
    33пп Лосин В.М. вул.М.Скрипника,21/54 вул.Б.Хмельницького,54 (кіоск) 19 3 С.Дума погоджено
    34пп Лосин В.М. вул.М.Скрипника,21/54 вул.Г.Мазепи,6-8 (кіоск) 25 3 Д.Квіт погоджено
    35пп Маніла У.Я. вул.Наукова, 21/6 просп.Червоної Калини, 57 (кіоск) 19 3 І.Рудницький погоджено
    36пп Маніла У.Я. вул.Наукова, 21/6 вул.О.Довженка, 1 (павільйон) 35 3 І.Рудницький погоджено
    37пп Мазур В.О.вул.Куликівська, 5вул.Т.Шевченка, 313 (павільйон) 57 5 М.Ковтало погоджено
    38пп Мацієвський О.Є. вул.Б.Грінченка, 5/112 вул.Б.Грінченка, 3-5 (кіоск) 31 3 Р.Грицевич погоджено
    39пп Михаць Н.С. вул.Д.Яворницького,12/80 вул.Є.Патона, 2/4 (кіоск) 17 3 Ю.Батюк погоджено
    40пп Монцібович Л.О.вул.Т.Окуневського,1/253вул.Б.Грінченка, 1 (павільйон з літнім майданчиком) 55 5 Р.Грицевич погоджено
    41пп Монцібович Л.О. вул.Т.Окуневського,1/253 вул.І.Миколайчука, 22
    (кіоск) 30 3 В.Тринька погоджено
    42пп Монцібович Л.О.вул.Т.Окуневського,1/253вул.Б.Грінченка, 5-7 (кіоск) 30 3 Р.Грицевич погоджено
    43пп Марцишин А.В. вул.Тролейбусна, 6/63 вул.Кульпарківська, 125 (кіоск) 31 3 Л.Судова погоджено
    44пп Марцишин А.В. вул.Тролейбусна, 6/63 вул.Наукова, 29 (кіоск) 393 О.Блищак погоджено
    45пп Москва З.Н. вул.Любачевського,5/4 вул.Т.Шевченка, 354 (кіоск) 24 3 М.Ковтало погоджено
    46пп Муц О.П. вул.Мисливська,29/79 вул.І.Виговського, 29 (кіоск) 27 3 Б.Жила погоджено
    47пп Мусянович В.І.вул.Керамічна, 4/70вул.Княгині Ольги, 69 (кіоск) 24 3 З.Гузар погоджено
    48пп Муц О.П. вул.Мисливська, 29/79 вул.І.Виговського, 49-51
    (кіоск) 30 3 І.Денькович погоджено
    49пп Мединська М.Г. вул.Наукова, 46/127 вул.Володимира Великого, 63 (кіоск) 20 3 Р.Балаш погоджено
    50пп Мельничик Л.В. вул.Наукова, 8/77 вул.Наукова, 28-а
    (кіоск) 25 3 А.Ружицький погоджено
    51пп Ніценко А.І. вул.Академіка Є.Лазаренка, 8/46 вул.Володимира Великого, 35 – вул.Тролейбусна, 2 (кіоск) 23 3 С.Бащук погоджено
    52 пп Невеличук С.В. вул.Кульпарківська, 23/8 вул.Карбишева, 6 (кіоск) 30 3 З.Криворучко погоджено
    53пп Оленюк В.С. вул.Маршалівка, 7 вул.Т.Шевченка,360-362
    (кіоск) 28 3 М.Ковтало погоджено
    54пп Паращук А.М. вул.Княгині Ольги, 69/62 вул.І.Айвазовського, 12
    (кіоск) 28 3 Б.Федорчак погоджено
    55пп Палійчук Н.О. вул.Стрийська, 96/13 вул.Стрийська - вул.Академіка Є.Лазаренка
    (кіоск) 27 3 А.Панас погоджено
    56пп Панчишин О.Р. вул.Гетьмана І.Мазепи, 35/49 вул.Б.Грінченка, 6-б (кіоск) 30 3 Р.Грицевич погоджено
    57пп Панькевич О.В. вул.Наукова, 94/156 вул.С.Петлюри, 2-а (павільйон) 100 5 І.Добко погоджено
    58пп Почикайло І.К. просп.Свободи, 23/3 вул.Широка, 68 (павільйон) 303
    З.Сірик погоджено
    59пп Пона Ю.С. вул.Т.Шевченка, 43 вул.І.Біберовича,11 (павільйон) 42 3
    В.Заболотовський погоджено
    60пп Пона І.В. вул.Т.Шевченка,43 вул.І.Біберовича,11 (павільйон) 47 3
    В.Заболотовський погоджено
    61пп Пукальська О.В. вул.О.Кульчицької, 14/9 вул.Садова, 23 (павільйон) 42 3
    Р.Баляш погоджено
    62пп Романюк О.Д. вул.Академіка В.Гнатюка, 16/3-а вул.Пекарська - вул.І.Мечникова
    (кіоск) 30 3 І.Гавришкевич погоджено
    63пп Ребенко Т.Г. вул.І.Виговського, 21/52 вул.Городоцька, 317 (кіоск з літнім майданчиком) 30 3 В.Сулипа погоджено
    64пп Савицький С.С. вул.П.Панча, 26/64 вул.Гетьмана І.Мазепи, 11-13
    (кіоск) 31 3 Д.Квіт погоджено
    65пп. Слезенко В.А. вул.Княгині Ольги, 71/19 вул.Княгині Ольги, 114 (кіоск) 23 3 Р.Балаш погоджено
    66пп Сапожнікова Н.А. вул.Т.Шевченка, 146/1 вул.Т.Шевченка, 350
    (кіоск) 30 3 М.Ковтало погоджено
    67пп Сапожнікова Н.А. вул.Т.Шевченка, 146/1 вул.Гетьмана І.Мазепи, 7-13 (кіоск) 24 3 Д.Квіт погоджено
    68пп Самсонов О.Г. вул.Володимира Великого, 79/37 вул.Гетьмана І.Мазепи, 11
    (кіоск) 20 3 Д.Квіт погоджено
    69пп Самсонов О.Г. вул.Володимира Великого, 79/37 вул.Б.Грінченка, 4-б (кіоск) 23 3
    Р.Грицевич погоджено
    70пп Созанський Я.М. вул.П.Панча, 8/1 вул.Б.Грінченка, 12 (кіоск) 31 3
    Р.Грицевич погоджено
    71пп Самсонов О.Г. вул.Володимира Великого, 79/37 вул.Княгині Ольги, 106-114 (2 кіоски)24 24 3 Р.Балаш погоджено
    72пп Сас А.З. Пустомитівський район, с.Тарасівка вул.Є.Патона, 33 (кіоск) 50 3
    З.Сірик погоджено
    73пп Сафонова О.І. вул.П.Калнишевсько-го, 1/6 вул.Широка – вул.Низинна (кіоск) 16 3
    В.Ткачук погоджено
    74пп. Самсонов О.Г. вул.Володимира Великого, 79/37 вул.Т.Шевченка, 364 (кіоск) 30 3 М.Ковтало погоджено
    75пп Синявська І.П.вул.Б.Хмельницького, 37/1вул.Личаківська, 111 (кіоск) 30 3
    В.Цьвок погоджено
    76пп Сисак І.В. вул.Китайська, 4/64 вул.Китайська, 5 (кіоск) 30 3 В.Білоус погоджено
    77пп Скиба Л.А. вул.К.Трильовського,33/6 вул.А.Лінкольна – вул.Замарстинівська
    (кіоск з літнім майданчиком) 48 3 Р.Пелещишин погоджено
    78пп Старик Р.Б. вул.Сихівська, 3/51 вул.Зелена, 309 (кіоск) 16 3
    З.Криворучко погоджено
    79пп Терлецька К.І.вул.О.Сластіона, 58/41вул.Широка, 53 (павільйон) 34 3
    І.Марчак погоджено
    80пп Ткачик Л.І. вул.Наукова, 55/137 вул.Наукова – вул.І.Пулюя, 2 (кіоск) 30 3
    М.Космина погоджено
    81пп. Шевченко М.Б. вул.Б.Хмельницько-го, 239/29 вул.Гетьмана І.Мазепи, 26 (кіоск) 30 3 Р.Пелещишин погоджено
    82пп Шумило Р.З. вул.С.Паньківського,5 вул.Гетьмана І.Мазепи, 11 (кіоск) 29 3
    Д.Квіт погоджено
    83пп Шумило Р.З. вул.С.Паньківського,5 вул.Гетьмана І.Мазепи, 12 (павільйон)
    (літній майданчик) 67 83 5 Д.Квіт погоджено
    84пп Шумило Р.З. вул.С.Паньківського,5 вул.Б.Грінченка, 4-б
    (кіоск) 30 3 Р.Грицевич погоджено
    85пп Холодюк К.С. вул.І.Величковсько-го, 50/86 вул.І.Величковського, 8
    (кіоск) 38 3 Р.Вороняк погоджено
    86пп Школа Г.І. вул.Наукова, 59/39 вул.І.Виговського, 29-а (кіоск) 27 3
    Б.Жила погоджено
    87пп Юрків І.Я. вул.Р.Сушка, 14/14 вул.І.Біберовича, 11 (павільйон) 42 5
    В.Заболотовський погоджено
    88пп Яремкевич І.І. вул.Наукова, 15/3 вул.Кульпарківська, 131 (кіоск) 27 3
    Л.Судова погоджено
    89пп Якимчук С.Ф. вул.Папоротна, 36/1 вул.Володимира Великого, 42-46 (павільйон) 61 5
    Б.Приймич погоджено
    90ПП “Баланс-С“ вул.Б.-І.Антонича, 28/13 вул.Академіка А.Сахарова, 50 (кіоск) 30 3
    Л.Сівокозова погоджено
    91ТзОВ “Ера“ вул.І.Франка, 63/11 вул.Т.Шевченка, 67 (кіоск з літнім майданчиком) 12 67 3 Т.Токарєва погоджено
    92ПП “Борнео“ вул.Б.Лепкого, 11/4 вул.Володимира Великого, 26
    (кіоск) 27 3 Б.Приймичпогоджено
    93ТзОВ “Електронні прилади“ вул.І.Шараневича, 24/66 вул.Академіка А.Сахарова, 19
    (кіоск) 30 3 Л.Сівокозова погоджено
    94ТзОВ “Електронні прилади“ вул.І.Шараневича, 24/66 вул.Володимира Великого, 111
    (кіоск) 31 3 Б.Приймич погоджено
    95ТзОВ “Гал Білд Програм“ ЛТД К. вул.М.Некрасова, 57 вул.Є.Коновальця, 109 (кіоск) 18 3 В.Лясковська погоджено
    96ТзОВ “Чой“ вул.Княгині Ольги, 69/56 вул.Княгині Ольги, 69 (кіоск) 27 3
    З.Гузар погоджено
    97ПП “Клан“ вул.Любінська, 102/60 вул.І.Величковського, 8 (кіоск) 21 3
    Р.Вороняк погоджено
    98ПП “Лоція“ просп.Червоної Калини, 103/21 вул.Зелена,149-а
    (кіоск) 18 3 З.Криворучко погоджено
    99ПП “Лоций“ вул.Повітряна, 88 вул.Суботівська, 7
    (павільйон) 41 3 І.Петик погоджено
    100ПП “Любава“ Львівська обл. м.Пустомити, вул.Миру, 3/35 вул.Зелена, 212-б
    (кіоск) 43 3 І.Квик погоджено
    101ТзОВ “Дивосвіт“ вул.Т.Окуневського, 1/245 вул.Т.Окуневського, 1 (кіоск) 30 3
    Д.Квіт погоджено
    102ПП “Печеніг“ вул.Т.Шевченка, 398/19 вул.Т.Шевченка, 364 (павільйон) 58 5
    М.Ковтало погоджено
    103ДП “Управління по експлуатації адмінбудинків державної податкової адміністрації у Львівській області“ вул.Стрийська, 35 вул.Стрийська, 35 (2 кіоски) 16 16 3
    В.Губицький погоджено
    104ПП “Будсервіспром“ вул.Дніпровська,13/28 вул.Т.Шевченка, 105-107 (павільйон) 40 5 Т.Токарєва погоджено


    Секретар ради З.Сірик

    Віза:
    Начальник управління природних ресурсів
    та регулювання земельних відносин Кунтий