УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 631


від 06/30/2016
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Львова
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 3630-2018
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали від 30.06.2016 № 631 “Про затвердження технічно'
Остаточна редакція:
Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Львова, виконану Державним підприємством “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто“ імені Ю. М. Білоконя“, відповідно до вимог Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України “Про оцінку земель“, “Про оренду землі“, “Про місцеве самоврядування в Україні“, постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 № 213 “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів“, Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів, затвердженого спільним наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерства аграрної політики України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Української академії аграрних наук від 27.01.2006 № 18/15/21/11, міська рада ухвалила:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Львова, яка містить:
1.1. Економіко-планувальне зонування території міста у 244 економіко-планувальних зонах.
1.2. Середню (базову) вартість 1 кв. м земель міста станом на 01.01.2014 у розмірі 423,10 грн.
1.3. Результати пофакторної оцінки при визначенні комплексного індексу цінності території (додаток 1).
1.4. Визначення зонального коефіцієнту Км2 та грошової оцінки 1 кв. м землі у межах економіко-планувальних зон (додаток 2).
1.5. Грошову оцінку земель різного функціонального призначення у розрізі економіко-планувальних зон (додаток 3).
1.6. Опис меж економіко-планувальних зон (додаток 4).
1.7. Грошову оцінку 1 га земель сільськогосподарського призначення у межах міста за агровиробничими групами (додаток 5).
2. Встановити, що:
2.1. Визначення кожного з локальних факторів для окремої земельної ділянки проводиться на основі схем зон впливу локальних факторів оцінки.
2.2. Нормативна грошова оцінка земель м. Львова, затверджена пунктом 1 цієї ухвали, вводиться у дію з 01.01.2017.
3. Відділу у місті Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області забезпечити:
3.1. Видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок з врахуванням індексації нормативної грошової оцінки земель відповідно до вимог законодавства України.
3.2. Надання Головному управлінню Державної фіскальної служби у Львівській області інформації щодо витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок щоквартально, але не пізніше 10 числа місяця наступного за звітним періодом.
4. Власникам, користувачам та орендарям земельних ділянок отримати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цією ухвалою, та забезпечити надання податкових декларацій зі сплати за землю у територіальні органи Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.
5. Орендарям земельних ділянок у м. Львові внести зміни до договорів оренди землі у частині розрахунку орендної плати за землю.
6. Територіальним органам Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області здійснювати контроль за поданням податкових декларацій з плати за землю платниками земельного податку і орендної плати на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цією ухвалою.
7. Ця ухвала набирає чинності з моменту її оприлюднення.
8. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з економічних питань та містобудування.
Міський голова А. Садовий


За наведену нижче інформацію відповідальність несе управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування
(Начальник відділу укладання договорів та сервітутного землекористування І. Боброва,
тел.297-57-01)


додатки.doc
Дата оприлюднення: 07/01/2016