УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 844


від 09/29/2011
Про погодження суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Жолкевському В.С. та гр.Сінгх А.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Жасминовій, 5Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи Жолкевського Віктора Степановича, громадянки Сінгх Аліни Володимирівни від 23.02.2010 № 5-1625, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Погодити суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Жолкевському Віктору Степановичу та громадянці Сінгх Аліні Володимирівні місце розташування земельної ділянки та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4189 га на вул.Жасминовій, 5 в оренду терміном на 10 років для обслуговування адміністративно-складських будівель та споруд за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі комерції.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Жолкевському Віктору Степановичу та громадянці Сінгх Аліні Володимирівні подати у встановленому порядку міській раді на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий