УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 11/20/90
Про звіти окремих керівників відділів і управлінь виконкому Львівської міської Ради народних депутатівЗаслухавши та обговоривши на вимогу депутатів звіти про роботу начальника управління житлово-комунального господарства Я.М. Мончука, завідуючого відділом зв’язку і координації руху пасажирського транспорту С.Ю. Гаврилюка, начальника управління по обліку і розподілу житлової площі О.І. Смолової, завідуючого фінансовим відділом Ю.Г. Грабовенського, Львівська міська Рада народних депутатів ухвалила:
1. Звіти про роботу Я.М. Мончука, С.Ю. Гаврилюка, О.І. Смолової, Ю.Г. Грабовенського взяти до уваги.
2. У зв’язку з упущеннями в роботі фінансового відділу міськвиконкому увільнити Ю.Г. Грабовенського від обов’язків завідуючого цього відділу.
3. Голові міськвиконкому Б.Д. Котику внести наступну сесію пропозицію по кандидатурі на посаду завідуючого фінансовим відділом виконкому, звернувши увагу на більш якісний добір кадрів у відділ.
4. Взяти до уваги повідомлення першого заступника голови міськвиконкому С.І. Кисіля про те, що заступник голови виконкому Д.С. Голенко в зв’язку з хворобою і перебування у лікарні не може звітувати про свою роботу.
Голова Ради В.І. Шпіцер
Дата оприлюднення: 08/16/2016