УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА11-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 851


від 12/07/2000
Про користування земельною ділянкою Науково-дослідним центром аерокосмічної інформації і екологічного моніторингу при інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова Національної академії наук України – Національного космічного агенства України на вул.Коцюбинського,7 у м.Львові


    Розглянувши клопотання Науково-дослідного центру аерокосмічної інформації і екологічного моніторингу при інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова Національної академії наук України – Національного космічного агенства України, технічну документацію на землекористування, висновки постійної комісії землекористування, будівництва і архітектури та керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”; ст. 4, ч.2.5 ст.7; п.1 ст.10, ч.2 ст.ст.19, 34 Земельного Кодексу України, Львівська міська рада ухвалила:
    1. Відповідно до погодженої технічної документації №540 залишити Науково-дослідному центру аерокосмічної інформації і екологічного моніторингу при інституті кібернетики ім.В.М. Глушкова Національної академії наук України – Національного космічного агенства України в постійному користуванні земельну ділянку площею 0,1449 га для обслуговування будівель на вул.Коцюбинського ,7 за рахунок земельної ділянки, яка є у фактичному користуванні, в тому числі в межах червоних ліній вул. Коцюбинського без права забудови.
    2. Науково-дослідному центру аерокосмічної інформації і екологічного моніторингу при інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова Національної академії наук України – Національного космічного агенства України в місячний термін зареєструвати державний акт на право постійного користування землею.
    3. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування; дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
    4. Львівському міському управліннію замельних ресурсвів внести відповідні зміни в замельно-кадастрову документацію.

Міський голова Василь Куйбіда