УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 10


від 12/29/2020
Про проходження служби в органах місцевого самоврядування та умови оплати праці Львівського міського головиВідповідно до ст. ст. 10, 15, 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування“, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів“ (зі змінами) міська рада ухвалила:
1. Зберегти Львівському міському голові Садовому Андрію Івановичу:
1.1. Присвоєний 3-й ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах другої категорії посад місцевого самоврядування.
1.2. Встановлену надбавку за вислугу років у розмірі 25 відсотків до посадового окладу з врахуванням доплати за ранг.
2. Встановити Львівському міському голові Садовому Андрію Івановичу:
2.1. Посадовий оклад у розмірі 16400 грн. згідно зі штатним розписом апарату виконавчого комітету Львівської міської ради.
2.2. Надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.
3. Здійснювати щомісячне преміювання Львівського міського голови та з нагоди державних і професійних свят, ювілейних дат у максимальному розмірі, встановленому для секретаря ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому у межах фонду преміювання, передбаченого у кошторисі виконавчого комітету Львівської міської ради і економії фонду оплати праці.
4. Надавати Львівському міському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати згідно з чинним законодавством України.
5. Виплачувати Львівському міському голові надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавку за вислугу років згідно з чинним законодавством України.
6. У разі зміни розміру посадового окладу міського голови згідно з чинним законодавством України, посадовий оклад Львівському міському голові встановлюється відповідно до штатного розпису апарату виконавчого комітету Львівської міської ради.
7. Контроль за виконанням ухвали покласти на секретаря ради.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 12/31/2020