УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 627


від 06/30/2016
Про погодження ЛМКП “Львівводоканал“ умов гранту від Фонду Джона Нурмінена у формі міжнародної технічної допомоги для нейтралізації стоків біогазової установки та заходів з видалення фосфору на очисних спорудахКеруючись ст. ст. 60, 70 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 “Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги“, міська рада ухвалила:
1. Погодити Львівському міському комунальному підприємству “Львівводоканал“ отримання гранту від Фонду Джона Нурмінена у формі міжнародної технічної допомоги відповідно до таких істотних умов:
1.1. Назва інвестиційного проекту – залучення міжнародної технічної допомоги для нейтралізації стоків біогазової установки та заходів з видалення фосфору на очисних спорудах.
1.2. Мета залучення безоплатної міжнародної технічної допомоги – запровадження процесу видалення фосфору на очисних спорудах задля нейтралізації фосфору, що надходить з біогазової установки.
1.3. Повне найменування суб’єкта господарювання, якому погоджується грант: Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“.
1.4. Місцезнаходження суб’єкта господарювання, якому погоджується грант: Україна, 79017, Львівська область, м. Львів, вул. Зелена, 64.
1.5. Обсяг гранту устаткування для видалення фосфору із стоків біогазової установки загальною сумою 380 000 євро, яке включає наступні складові: cистему хімічного осадження, витратомір стічних вод, поточні аналізатори вмісту фосфору в стічних водах.
1.6. Фонд Джона Нурмінена фінансує підготовку тендерної документації на устаткування, зазначене у підпункті 1.5 цієї ухвали, орієнтовною вартістю 20 000 євро.
1.7. Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“ сплачує всі витрати, пов’язані із доставкою устаткування, зазначеного у підпункті 1.5 цієї ухвали.
1.8. Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“ сплачує всі митні збори та мита, податкові виплати та вартість послуг митних брокерів, пов’язані із грантом.
1.9. Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“ фінансує всі витрати на будівельні роботи, робоче проектування, монтаж і введення в експлуатацію системи видалення фосфору.
1.10. Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал“ фінансує всі витрати на експлуатацію системи дозування хімічних реагентів.
2. Доручити Львівському міському голові та директору Львівського міського комунального підприємства “Львівводоканал“ укласти угоду гранту про реалізацію інвестиційного проекту з Фондом Джона Нурмінена відповідно до пункту 1 цієї ухвали.
3. Встановити, що угода про реалізацію інвестиційного проекту з Фондом Джона Нурмінена набирає чинності з часу затвердження її міською радою.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію фінансів та планування бюджету.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 07/04/2016