УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 652


від 06/30/2011
Про погодження гр. Карбач М. М. заміни земельної ділянки, місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській – проектованій вулиці взамін земельної ділянки, що вилучається для суспільних потребРозглянувши звернення громадянки Карбач Марти Михайлівни від 09.06.2011 № З-К-13778, керуючись ст. 144 Конституції України, Законами України “Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні“, “Про відчуження земельних ділянок, інших обєктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності“, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. ст. 12, 118 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Надати згоду громадянці Карбач Марті Михайлівні на заміну земельної ділянки, погодити місце розташування земельної ділянки та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0714 га на вул. Кульпарківській – проектованій вулиці у власність для ведення садівництва за рахунок земель, що не надані у власність або користування, взамін земельної ділянки, що вилучається для суспільних потреб.
2. Громадянці Карбач Марті Михайлівні подати у встановленому порядку міській раді на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А. Садовий