УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 265


від 06/10/99
Про затвердження ТзОВ „Замок" проекта відведення земельної ділянки та надання в тимчасове довгострокове користування терміном на 10 років на умовах оренди земельної ділянки в Сихівській промзоні м.ЛьвоваРозглянувши клопотання ТзОВ „Замок", проект відведення земельної ділянки, ухвалу Львівської міської ради від 12.03.98р. № 1184, Львівська міська рада ухвалила:
1. Затвердити Товариству з обмеженою відповідальністю „Замок" проект відведення земельної ділянки та надати в тимчасове довгострокове користування терміном на 10 років на умовах оренди земельну ділянку площею 0,40 га для розширення авторинку на вул. Зеленій, 256а і встановити межі в натурі.
2. Департаменту економічної політики та ресурсів разом з постійними комісіями фінансів і планування бюджету та землекористування, будівництва і архітектури визначити розмір доброчинного внеску на розвиток міста.
3. ТзОВ „Замок" укласти з Львівською міською радою договір на право тимчасового користування землею терміном на 10 років на умовах оренди і зареєструвати у Львівському міському управлінні земельних ресурсів.
4. ТзОВ „Замок" приступити до використання земельної ділянки після укладення договору на право тимчасового довгострокового користування землею терміном на 10 років на умовах оренди та встановлення меж земельної ділянки в натурі.
5. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
6. Ухвала набуває чинності після виконання умов визначених п. 2 для ТзОВ „Замок".Секретар ради В.Білоус