УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА10-та сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 01/13/92
Про тимчасові розміри платежів за нежитлові приміщення /будівлі/ в м. ЛьвовіЛьвівська міська Рада народних депутатів ухвалила:
1. Встановити тимчасові розміри платежів за нежитлові приміщення /будівлі/, що здаються в оренду госпрозрахунковим і комерційним підприємствам та організаціям, іноземним представництвам і консульствам в розмірі 33 крб. за 1 квадратний метр загальної площі в місяць.
2. Орендну плату за користування нежитловими приміщеннями /будівлями/, які розташовані в державному історико-архітектурному заповіднику, оплачувати в подвійному розмірі, незалежно від цілей, для яких вони орендуються.
3. Виконкомам районних Рад народних депутатів м. Львова, Винниківської міської, Брюховицької і Рудненської селищних Рад народних депутатів, житлово-експлуатаційним організаціям провести інвентаризацію нежитлових приміщень /будівель/ та укласти угоди на їх оренду з внесенням доповнень до типового договору у відповідності з цією ухвалою.
4. Виконкому Львівської міської Ради народних депутатів:
4.1. розробити в першому кварталі 1992 року і затвердити на сесії порядок збору, використання і індексації ставок орендної плати за нежитлові приміщення /будівлі/ в умовах зростання експлуатаційних витрат житлового господарства.
4.2. розробити в термін до 01.07.1992 року положення про диференційовану орендну плату за нежитлові приміщення /будівлі/.
5. Ввести в дію дану ухвалу з січня 1992 року.
Голова міської Ради В.І. Шпіцер
Дата оприлюднення: 08/01/2016