УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2


від 12/01/2015
Про проходження служби в органах місцевого самоврядування та умови оплати праці Львівського міського головиВідповідно до ст. ст. 10, 15, 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування“, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів“ (зі змінами) міська рада ухвалила:
1. Зберегти Львівському міському голові Садовому Андрію Івановичу:
1.1. Присвоєний 3-й ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах другої категорії посад місцевого самоврядування.
1.2. Встановлену надбавку за вислугу років у розмірі 20 відсотків до посадового окладу з врахуванням доплати за ранг.
2. Встановити Львівському міському голові Садовому Андрію Івановичу:
2.1. Посадовий оклад у розмірі 3336 грн. згідно зі штатним розписом апарату виконавчого комітету Львівської міської ради.
2.2. Надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.
3. Здійснювати щомісячне преміювання Львівського міського голови та з нагоди державних і професійних свят, ювілейних дат у максимальному розмірі, встановленому для секретаря ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому у межах фонду преміювання, передбаченого у кошторисі виконавчого комітету Львівської міської ради і економії фонду оплати праці.
4. Надавати Львівському міському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати згідно з чинним законодавством України.
5. Виплачувати Львівському міському голові надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавку за вислугу років згідно з чинним законодавством України.
6. У разі зміни розміру посадового окладу міського голови згідно з чинним законодавством України, посадовий оклад Львівському міському голові встановлюється відповідно до штатного розпису апарату виконавчого комітету Львівської міської ради.
7. В окремих випадках міська рада може прийняти рішення про зміну розміру премії Львівському міському голові.
8. Контроль за виконанням ухвали покласти на секретаря ради.
Міський голова А. Садовий