УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 276


від 03/10/2011
Про затвердження гр.Федорів Г.Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул.На НивахРозглянувши звернення громадянки Федорів Ганни Федорівни від 26.10.2010 № З-Ф-22102, враховуючи ухвалу міської ради від 08.07.2010 3783 “Про погодження гр.Федорів Г.Ф. місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул.На Нивах“, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 36, 40 118, 121 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Затвердити громадянці Федорів Ганні Федорівні проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки загальною площею 0,15 га на вул.На Нивах за рахунок земель, що не надані у власність або користування, за функцією використання – землі житлової та громадської забудови, у тому числі:
2.1. Площею 0,1 га у власність для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.
2.2. Площею 0,05 га в оренду терміном на 5 років без права капітального будівництва для ведення городництва.
3. Громадянці Федорів Ганні Федорівні:
3.1. Забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку та зареєструвати його у встановленому порядку.
3.2. У місячний термін укласти з Львівською міською радою договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.
4. Землевласникові та землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
5. Департаменту містобудування внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.


Міський голова А.Садовий