УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3615


від 06/21/2018
Про підтримку місцевої ініціативи “Про надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18“Відповідно до ст. 9 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ухвали міської ради від 18.05.2017 № 1969 “Про затвердження Тимчасового положення про місцеві ініціативи у м. Львові“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати місцеву ініціативу “Про надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18“ згідно з додатком.
2. Виконавчому органу міської ради, визначеному Львівським міським головою, підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених місцевою ініціативою.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію з питань землекористування.

Міський голова А. Садовий


Додаток
до ухвали міської ради
від ___________№____

МІСЦЕВА ІНІЦІАТИВА
“Про надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18“

Ініціативна група мешканців: Баб’як Володимир Васильович, Саляк Зиновій Михайлович, Паславська Соломія Ігорівна, Павлюк Світлана Михайлівна, Варшавська Катерина Михайлівна.
Кількість дійсних підписів на підтримку місцевої ініціативи: 602.
Дата реєстрації місцевої ініціативи: 30.05.2018 року.

Письмово описана проблема

Надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18, є необхідною передумовою для збереження зеленої зони для потреб громади Залізничного району міста Львова, зокрема, мешканців вулиць О. Кульчицької, С. Петлюри, І. Виговського, Любінської, Садової, Кульпарківської та багатьох інших.
Вказана територія є вкрай важливою для мешканців мікрорайону та парафіян Храму Всіх Святих Українського Народу. Перш за все, з огляду на близьке розташування до храму. Так, кожного року, під час святкування Воскресіння Господнього на даній території громада святить паски та крашанки, тут відбуваються святкові заходи у день храмового свята, під час яких практично уся галявина стає заповненою людьми. Варто наголосити, що церква забезпечує систематичне прибирання зазначеної ділянки. Також, дана територія використовується мешканцями як певна зона відпочинку. Кожного дня сюди приходять батьки з маленькими дітьми, підлітки та пенсіонери, щоб провести своє дозвілля, поспілкуватися та просто відпочити. Саме тут зосереджені зелені насадження та розташовані лавочки аби мешканці нашого метушливого міста мали місце для спокійного відпочинку. Не варто забувати й про той факт, що більшість дерев та зелених насаджень у цій зоні було висаджено руками самих мешканців. Що в свою чергу свідчить про небайдужість мешканців до даного зеленого куточка та надає ще більшої суспільної цінності та громадської значущості даній місцевості.
Варто згадати, що влітку минулого року з’явилась інформація про потенційну небезпеку забудови зони рекреаційного призначення за адресою: вул. О. Кульчицької, 18, і ми спільно стали на її захист. Так, на громадських слуханнях 02 серпня 2017 року Щодо будівництва на території громадського простору по вул. О. Кульчицької, 18 161 представник громади підтримав резолюцію Заборонити будівництво на території громадського простору по вул. О. Кульчицької, 18. Це були одні із наймасовіших локальних громадських слухань, які до того ж відбувались у сезон відпусток.
Ділянка по вулиці О. Кульчицької, 18, має не лише рекреаційне, традиційне та обрядове значення. Це територія, яка об’єднує мешканців, робить нас дружніми та єдиними. Більше того, громада вже довгий час виношує ідею облаштування території вказаного громадського простору відповідно до сучасних вимог.
Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський
Дата оприлюднення: 07/05/2018