УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



3-тя сесія 4-го скликання

УХВАЛА № 157


від 11/28/2002
Про затвердження Положення про організацію та функціонування зон паркування автотранспортних засобів на території м. Львова




Доповнення

згідно з ухвалою 2963-2005

документ: База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про внесення доповнень до ухвали міської ради від 28.11.2002р. № 157'
Втратив чинність

згідно з ухвалою 120-2011

документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За скликанням', Document 'Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів'
              Відповідно до статей 25 та 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про систему оподаткування”, Декрету Кабінету Міністрів України “Про місцеві податки і збори”, Львівська міська рада ухвалила:
              1. Затвердити Положення про організацію та функціонування зон паркування автотранспортних засобів на території м. Львова (Додаток №1).
              2. Затвердити Типовий договір про надання права на організацію паркування автотранспортних засобів на території м. Львова (Додаток №2), та уповноважити управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради укладати такі договори.
              3. Викласти розділ 6 додатку до ухвали Львівської міської ради від 25.05.2000р. №647 “Про місцеві податки і збори” в такій редакції:
              “Розділ 6. Збір за припаркування автотранспорту.
              1. Платниками збору за припаркування автотранспорту є юридичні особи та громадяни, які паркують автомобілі в спеціально обладнаних або відведених для цього місцях.
              2. Спеціально обладнане місце для паркування автотранспорту - це місце для стоянки автотранспорту позначене дорожніми знаками згідно з Правилами дорожнього руху, має тверде покриття (асфальт, бетон тощо), розмітку місць паркування автотранспорту, може мати огорожу, в тому числі тимчасову.
              3. Відведене місце для паркування автотранспорту - це місце для стоянки автотранспорту, позначене дорожніми знаками згідно з Правилами дорожнього руху.
              4. Ставка збору за припаркування автотранспорту встановлюється з розрахунку за одну годину паркування і становить:
              - 3 % неоподатковуваного мінімуму доходів громадян – в спеціально обладнаних місцях;
              - 1 % неоподатковуваного мінімуму доходів громадян – у відведених місцях.
              5. Право справляння збору за припаркування автотранспорту надається юридичним особам на конкурсних засадах.
              6. Збір за припаркування автотранспорту сплачується водіями на місці паркування.
              7. Документом, що свідчить про оплату водієм збору за припаркування автотранспорту є касовий чек або абонементний квиток на паркування автотранспорту.
              8. Кошти отримані від справляння збору за припаркування автотранспорту перераховуються юридичною особою, яка уповноважена справляти цей збір, до місцевого бюджету щомісяця, до 20 числа місяця наступного за звітним.
              9. Від сплати збору за припаркування автотранспорту звільняються автомобілі що належать органам державної влади та місцевого самоврядування, прокуратури, суду, а також учасники бойових дій, інваліди 1 та 2 груп, автомобілі яких обладнані ручним керуванням.”.

              4. Вважати такою, що втратила чинність ухвалу Львівської міської ради від 04.02.1999 р. № 125 “Про організацію та функціонування місць паркування транспортних засобів на території м. Львова”.
              5. Виконавчому комітету визнати такими, що втратили чинність рішення:
              - від 03.08.1995 р. № 445 “Про збір за паркування автомобілів на вулицях м.Львова“;
              - від 05.09.1997 р. № 531 “Про паркування автотранспорту у м. Львові та справляння коштів за паркування“;
              - від 22.05.1998 р. № 300 “Про справляння коштів за паркування автотранспорту“;
              - від 03.11.2000 р. № 571 “Про впорядкування торгової діяльності та паркування автотранспорту на прилеглих до Краківського ринку територіях“;
              - від 21.08.2001 р. № 413 “Про адміністрування збору за паркування автотранспорту“;
              - від 05.04.2002 р. № 114 “Про організацію та функціонування паркування транспортних засобів у м. Львові“;
              - від 08.11.02002 р. № 392 “Про затвердження розпорядження міського голови від 14.10.2002 р. № 466”.
              6. Міському голові скасувати розпорядження міського голови:
              - від 01.08.2001 р. № 288 “Про забезпечення надходжень до міського бюджету за паркування автотранспорту у м. Львові“;
              - від 14.10.2002 р. № 466 “Про визначення тимчасових операторів паркування автотранспорту у Франківському районі”.
              7. Виконавчим органам ради скасувати нормативні акти, які регулюють паркування автотранспортних засобів на території м. Львова і не відповідають даній ухвалі.
              8. пп.3, 4, 5, 6, 7 даної ухвали набувають чинності з 01.01.2003 р.
              9. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію інженерного господарства, транспорту та зв’язку.







              Додаток №1 до ухвали
              Львівської міської ради
              від 28.11.2002. №157
              Положення
              про організацію та функціонування зон паркування
              автотранспортних засобів на території м. Львова

              Положення про організацію та функціонування зон паркування автотранспортних засобів на території м. Львова (надалі – Положення) визначає правила паркування автотранспортних засобів водіями в межах зон паркування на території м.Львова і встановлює порядок: організації та функціонування зон паркування автотранспортних засобів у межах зон загального користування на території м. Львова; визначення набувача права на організацію та функціонування зон паркування, справляння плати за паркування; правові відносини між уповноваженими органами місцевого самоврядування та операторами паркування і водіями автотранспортних засобів; фінансові відносини між суб’єктами-учасниками паркування автотранспортних засобів; контроль та відповідальність учасників паркувального процесу.
              1. Визначення термінів
              У цьому Положенні терміни вживаються у такому значенні:
              1.1. Паркування – стоянка автотранспортного засобу у межах зони паркування.
              1.2. Зона паркування – територія у межах зон загального користування на території міста, на якій дозволяється паркувати автотранспортні засоби і яка позначена дорожньою розміткою, дорожніми знаками, може мати огорожу, в тому числі тимчасову, та засоби збереження автотранспорту.
              1.3. Місце паркування – відділена розміткою частина зони паркування призначена для паркування одного автотранспортного засобу.
              1.4. Замовник – управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради.
              1.5. Оператор паркування – суб’єкт підприємницької діяльності, юридична особа (в т.ч. львівське комунальне підприємство), визначений на конкурсних засадах, з яким Замовником укладено договір про надання права на організацію паркування автотранспортних засобів на території м. Львова та покладено обов’язки щодо перерахування збору за припаркування автотранспорту до місцевого бюджету.
              1.6. Плата за паркування – сума коштів, яка сплачується за паркування автотранспортного засобу і складається зі збору за припаркування автотранспорту та плати за організацію паркування автотранспорту.
              1.7. Плата за організацію паркування автотранспорту – частина плати за паркування, яка є доходом оператора паркування. Ставка плати за організацію паркування автотранспорту встановлюється виконавчим комітетом міської ради.
              1.8. Спеціальне паркування – паркування спеціальних транспортних засобів або автотранспортних засобів, які належать органам державної влади, місцевого самоврядування (у тому числі депутатам рад всіх рівнів при виконанні ними службових обов’язків), суду, прокуратури, у місцях паркування.
              1.9. Конкурсний комітет з визначення операторів паркування автотранспорту у м.Львові– утворений розпорядженням міського голови орган, який уповноважений проводити конкурси щодо визначення операторів паркування.
              2. Зони паркування
              2.1. Паркування автотранспортних засобів на території м.Львова здійснюється в межах зон паркування, визначених Замовником за власною ініціативою чи за поданням суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, за попереднім погодженням з ВДАІ ЛМУ УМВСУ у Львівській області.
              2.2. Зона паркування і місця паркування в її межах, позначаються дорожньою розміткою та знаками, відповідно до Правил дорожнього руху, з зазначенням днів та часу роботи оператора паркування.
              2.3. Порядок використання зон паркування для паркування автотранспортних засобів доводиться до водіїв транспортних засобів шляхом встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки тощо, згідно з діючими нормами.
              2.4. Для кожної зони паркування Замовником виготовляється паспорт, в якому зазначаються межі зони паркування та позначаються місця паркування. Встановлення меж зон паркування та місць паркування здійснюється Замовником за погодженням з ВДАІ ЛМУ УМВСУ у Львівській області.
              3. Порядок і умови визначення оператора паркування та організації паркування
              3.1. Надання оператору паркування права на організацію та функціонування зон паркування автотранспортних засобів та права на справляння плати за паркування на території зони паркування, а також покладення на нього обов’язку щодо перерахування до місцевого бюджету збору за припаркування автотранспорту, здійснюється шляхом проведення конкурсу Конкурсним комітетом з визначення операторів паркування автотранспорту у м.Львові, у встановленому порядку, на визначений Замовником термін.
              3.2. Пріоритетне право організації та функціонування зони паркування на прилеглій території може надаватись юридичним особам для паркування їх власних транспортних засобів, а також транспортних засобів їх клієнтів. Це положення не скасовує конкурсного відбору операторів паркування і діє при умові рівності інших умов запропонованих конкуруючими юридичними особами які претендують на організацію зони паркування.
              3.3. При визначенні оператора паркування, основними є умови щодо організації зони паркування та величини сум збору за припаркування автотранспорту, які будуть перераховані оператором паркування до місцевого бюджету.
              3.4. Замовник укладає із переможцем конкурсу договір про надання права на організацію та функціонування зони паркування та справляння плати за паркування. Однією із суттєвих умов договору є забезпечення спеціального паркування. Копія договору надається ВДІ ЛМУ УМВСУ у Львівській області та ДПІ у м. Львові.
              3.5. В межах усіх зон паркування, в залежності від кількості місць паркування в кожній конкретній зоні паркування, повинні бути постійно зарезервовані вільні місця паркування для спеціального паркування: у зонах які мають до 10 місць паркування включно – 1 місце для спеціального паркування, у зонах які мають 11-15 місць паркування – 2 місця для спеціального паркування, у зонах які мають 16 і більше місць паркування – 3 місця для спеціального паркування.
              3.6. З метою збереження автотранспортних засобів та запобігання ухиленню від плати за паркування оператор паркування за погодженням із Замовником може встановлювати тимчасову огорожу або спеціальні засоби.
              3.7. За паркування автотранспортного засобу в межах зони паркування його водій сплачує плату за паркування.
              3.8. Дотримання водіями автотранспортних засобів вимог цього Положення забезпечують працівники оператора паркування.
              3.9. У разі порушення водіями автотранспортних засобів правил паркування, оператор паркування зобов’язаний повідомити про це письмово (вказати порушника, зміст та місце порушення) ВДІ ЛМУ УМВСУ у Львівській області, який у свою чергу повинен притягнути порушника до відповідальності згідно чинного законодавства.
              3.10. Оператор паркування не несе відповідальності за збереження автотранспортних засобів, якщо протилежне не буде письмово обумовлено відповідною угодою між власником автотранспортного засобу та оператором паркування.
              3.11. У разі встановлення тимчасової огорожі зони паркування, оператор паркування повинен забезпечити окремо заїзд та виїзд транспорту і довести до відома водіїв схему заїзду-виїзду автотранспортних засобів шляхом встановлення відповідних знаків.
              3.12. Паркування автотранспорту на території центральної частини міста здійснюється відповідно до цього Положення та окремих нормативних актів Львівської міської ради та її виконавчих органів.
              3.13. У своїй діяльності оператор паркування керується чинним законодавством України, Правилами дорожнього руху та цим Положенням.

              4. Плата за паркування
              4.1. Плата за паркування складається із суми збору за припаркування автотранспорту, ставки якого визначаються ухвалою Львівської міської ради “Про місцеві податки і збори”, та плати за організацію паркування автотранспорту, ставка якої визначається відповідним рішенням виконавчого комітету. Сумарна ставка плати за паркування не повинна перевищувати 1 грн. за годину.
              4.2. Документом, що свідчить про оплату водієм збору за припаркування автотранспорту і плати за організацію паркування автотранспорту є:
              - касовий чек, оформлений відповідно до діючого законодавства, який видається оператором паркування водію при здійсненні останнім плати за паркування;
              - абонементний квиток на паркування автотранспорту, продаж якого здійснюється оператором паркування.
              Допускається використання операторами паркування автоматів з продажу товарів (послуг), які занесені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій.
              Документ, що свідчить про сплату водієм плати за паркування повинен знаходитися на видній частині лобового скла автотранспортного засобу.
              4.3. Оператор паркування перераховує до місцевого бюджету збір за припаркування автотранспорту відповідно до фактичних сум його надходжень в терміни передбачені ухвалою Львівської міської ради “Про місцеві податки і збори”.
              4.4. Мінімальна місячна сума збору за припаркування автотранспорту, яку оператор паркування зобов’язаний перерахувати до місцевого бюджету з конкретної зони паркування зазначається в договорі між Замовником і оператором паркування, і розраховується за формулою:
              С = П * (Км - Кр) * Р * Кз * Кд;
              де:
              С — мінімальна місячна сума збору за припаркування автотранспорту, яка повинна надійти до місцевого бюджету;
              П — годинна ставка збору за припаркування автотранспорту;
              Км — кількість місць паркування зазначених в паспорті зони паркування;
              Кр — кількість зарезервованих місць паркування для спеціального паркування;
              Р — кількість годин функціонування зони паркування впродовж доби;
              Кз — коефіцієнт завантаженості зони паркування, може мати значення від 0,4 до 0,9 включно. Величина, яка визначає частку часу перебування автотранспортних засобів в середньому на одному місці паркування впродовж періоду Р. Величина коефіцієнта завантаженості визначається Замовником на основі Методики моніторингу завантаженості зони паркування (Додаток №3), для кожної зони паркування окремо.
              Кд — кількість днів функціонування зони паркування у місяці, за який перераховується збір за припаркування автотранспорту.
              4.5. Від плати за паркування звільняються власники транспортних засобів, які здійснюють спеціальне паркування, а також учасники бойових дій, інваліди 1 та 2 груп, автомобілі яких обладнані ручним керуванням.

              5. Організація та контроль
              5.1. Організація зони паркування, справляння плати за паркування, перерахунок до місцевого бюджету збору за припаркування автотранспорту здійснюється оператором паркування.
              5.2. ВДІ ЛМУ УМВСУ у Львівській області здійснює контроль за дотриманням водіями автотранспортних засобів та операторами паркування правил дорожнього руху.

              5.3. ДПІ у м. Львові контролює справляння та повноту перерахунку оператором паркування до місцевого бюджету збору за припаркування автотранспорту.





              Віза:
              Заступник міського голови
              з питань економіки та соціальної політики О.Мірус

              Додаток №2 до ухвали
              Львівської міської ради
              від 28.11.2002. №157

              Типовий договір
              про надання права на організацію паркування автотранспортних засобів
              на території м. Львова

              ДОГОВІР
              про надання права на організацію та функціонування зони паркування
              та справляння плати за паркування автотранспорту

              “_____”___________200__р. м. Львів


              Управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради, надалі “Замовник”, в особі начальника управління – ___________________________________________, що діє на підставі _______________________________________________________ та підприємство ________________________________________________________, як переможець конкурсу, надалі “Виконавець”, що діє на підставі Статуту, в особі директора – _________________________________________________________, уклали цей договір про наступне:
              1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
              1.1. Цей Договір, укладений у відповідності до ухвали сесії Львівської міської ради від ___________ № _____ “Про затвердження Положення про організацію та функціонування зон паркування автотранспортних засобів на території м. Львова” та рішення виконавчого комітету від 08.11.2002 р. № 387 “Про організацію таксомоторних перевезень та визначення операторів паркування автотранспорту у м.Львові”.
              1.2. Замовник доручає, а Виконавець здійснює:
              – організацію зони паркування на ____________________________________
                  (місцезнаходження зони паркування)
                  згідно паспорта зони паркування що додається;
              – справляння плати за паркування на території вищезазначеної зони паркування;
              – перерахування збору за припаркування автотранспорту до місцевого бюджету відповідно до ухвали Львівської міської ради “Про місцеві податки і збори”.
              1.3. При виконанні умов Договору Виконавець та Замовник керуються чинним законодавством та нормативними актами Львівської міської ради і її виконавчих органів.
              2. ЗОБОВ‘ЯЗАННЯ СТОРІН
              2.1. Замовник зобов’язується:
              2.1.1. Надати Виконавцю право організації зони паркування і справляння плати за паркування на _________________________________________________________
                  (місцезнаходження зони паркування)
                  згідно паспорта зони паркування що додається.
              2.1.2. Надавати Виконавцю технічну та інформаційну допомогу, відповідно до вимог чинного законодавства країни, передбачену нормативними актами Львівської міської ради і її виконавчих органів та іншу необхідну допомогу за домовленістю сторін.
              2.1.3. Не змінювати зони паркування чи її основних параметрів (кількість місць паркування, коефіцієнт завантаженості зони паркування, кількість годин функціонування зони паркування впродовж доби) на протязі всього терміну дії договору без погодження з Виконавцем.
              2.1.4. Не приймати без погодження з Виконавцем рішень, які можуть вплинути на розмір плати за паркування та розмір мінімальних місячних сум збору за припаркування автотранспорту впродовж терміну дії цього договору.

              2.2. Виконавець зобов’язується:
              2.2.1.Облаштувати зону паркування зі спеціально обладнаними місцями паркування та утримувати її в належному стані.
              2.2.2. Проводити справляння збору за припаркування автотранспорту на території зони паркування та перераховувати цей збір в повному обсязі до місцевого бюджету відповідно до ухвал Львівської міської ради “Про місцеві податки і збори” та “Про затвердження Положення про організацію та функціонування зон паркування автотранспортних засобів на території м. Львова”.
              2.2.3. Забезпечити надходження в місцевий бюджет сум збору за припаркування автотранспорту не менше:

              __________________ – ______________ грн.
                  (місяць, рік) (сума)
              __________________ – ______________ грн.
                  (місяць, рік) (сума)
              __________________ – ______________ грн.
                  (місяць, рік) (сума)


              __________________ – ______________ грн.
                  (місяць, рік) (сума)

              2.2.4. Відшкодувати витрати на паспортизацію зони паркування.
              3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
              3.1. Сторони у своїй діяльності керуються чинним законодавством України, нормативними актами Львівської міської ради та її виконавчих органів положеннями.
              3.2. За невиконання або незалежне виконання зобов’язань Виконавець несе відповідальність згідно з чинним законодавством.
              3.3. У разі невиконання умов Договору цей Договір може бути розірваний Замовником на протязі одного місяця від дня письмового попередження Виконавця.

              4. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ
              4.1. Передача Виконавцем своїх прав та обов’язків щодо зони паркування третій стороні не допускається.
              4.2. У випадку форсмажорних обставин умови договору можуть бути змінені, а сторони приймають всі можливі дії для недопущення збитків сторін і успішного виконання своїх зобов’язань.
              4.2. Всі суперечності між Замовником та Виконавцем вирішуються шляхом переговорів або через суд.
              5. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ
              5.1. Договір укладено на термін ______місяців, з “___”____________ 200__р. до “___”____________ 200__р.
              5.2. В разі виконання сторонами умов договору він може бути продовжений ще на 1 рік, без проведення конкурсу.
              5.3. Норма п. 5.2. може застосовуватися необмежену кількість раз.


              6. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ СТОРІН
              Замовник:
              Управління транспорту і зв’язку
              Львівської міської ради



              Підписи:

              Замовник:

              Начальник управління
              транспорту і зв’язку
                ______________________
                (підпис, розшифрувати)



                М. П.
                Виконавець: _____________________
                ________________________________
                ________________________________
                ________________________________
                ________________________________


                Виконавець:

                Директор ________________________
                  ________________________________
                  _____________________
                  (підпис, розшифрувати)



                  М. П.






                  Віза:
                  Заступник міського голови
                  з питань економіки та соціальної політики О.Мірус


                  Додаток №3 до ухвали
                  Львівської міської ради
                  від 28.11.2002. №157
                  Методика моніторингу завантаженості зони паркування

                  1. Методика моніторингу завантаженості зони паркування (надалі – Методика), визначає процедуру визначення коефіцієнта завантаженості зони паркування (Кз).
                  2. Моніторинг завантаженості зони паркування (надалі – моніторинг) здійснюється окремо для двох календарних сезонів: літнього (квітень - жовтень) і зимового (листопад - березень). Для кожного календарного сезону Кз визначається окремо.
                  3. Моніторинг здійснюється окремо в робочі дні і святкові дні (субота, неділя та державні свята). Моніторинг здійснюється в три періоди доби: денний час (6.00 – 19.00), вечірній час (19.00 – 23.00), нічний час (23.00 – 6.00).
                  4. Час моніторингу – час впродовж якого здійснюється моніторинг завантаженості зони паркування. Для кожного періоду доби час моніторингу є наступним: денний час – 6,5 години; вечірній час – 2 години, нічний час – 3,5 години. Час моніторингу впродовж кожного періоду доби є неперервним.
                  5. Вільний час місця паркування – час впродовж якого місце паркування є незайнятим. Зайнятий час місця паркування -– час впродовж якого місце паркування є зайнятим автотранспортними засобами.
                  6. Порядок проведення моніторингу.
                  6.1. Моніторинг кожної зони паркування здійснюється Замовником один раз на рік. Безпосередньо проводить моніторинг робоча група моніторингу, яка складається з не менш як 3 працівників Замовника. В склад робочої групи моніторингу можуть також включатися депутати міської ради, працівники її виконавчих органів, підприємств, установ, організацій міста за їх ініціативою, при наявності для цього обгрунтованих підстав. Склад робочої групи моніторингу затверджується наказом Замовника для кожної зони паркування окремо.
                  6.2. Моніторинг здійснюється робочою групою моніторингу шляхом вимірювання тривалості вільного і зайнятого часу кожного місця паркування впродовж часу моніторингу. Таке вимірювання передбачає запис для кожного місця паркування періодів паркування автотранспортного засобів. Сума тривалості цих періодів становить зайнятий час місця паркування. Весь інший час вважається вільним часом місця паркування. При здійсненні моніторингу, місця паркування передбачені для спеціального паркування до уваги не беруться і виключаються з процесу моніторингу.
                  6.3. Для проведення моніторингу обирається один із місяців сезону (як правило, місяці які є ближчими до середини сезону). Впродовж цього місяця проводиться моніторинг 3 робочих днів та 1 святкового. Моніторинг проводиться в час моніторингу впродовж трьох періодів кожної доби. Результатом проведення моніторингу для кожного дня є середньоденна завантаженість місця паркування, яка визначається наступним чином:
                  Дрij= (Чздіj+Чзвіj+Чзніj)*2/(24-(Чздіj+Чзвіj+Чзніj)*2),
                  де:
                  і- індекс дня;
                  j- індекс місця паркування;
                  n-кількість місць паркування в зоні паркування;
                  Дріj – середньоденна завантаженість j-го місця паркування в і-й робочий день моніторингу паркування;
                  Чзріj – зайнятий час j-го місця паркування в денний період доби в і-й робочий день;
                  Чзвіj – зайнятий час j-го місця паркування в вечірній період доби в і-й робочий день;
                  Чзніj – зайнятий час j-го місця паркування в нічний період доби в і-й робочий день.

                  6.4. Середньоденна завантаженість зони паркування в робочі дні визначається як середнє середньоденних завантаженостей місць паркування в ці дні:
                  де:
                  Зрі- середньоденна завантаженість зони паркування в робочі дні.

                  6.5. Середній коефіцієнт завантаженості зони паркування в робочі дні (Зр) обчислюється як середнє значення трьох робочих днів моніторингу:
                  Зр= (Зр1+Зр2+Зр3)/3.
                  6.6. Середньоденна завантаженість j-го місця паркування у святковий день обчислюється за формулою:
                  Дсj= (Чздj+Чзвj+Чзнj)*2/(24-(Чздj+Чзвj+Чзнj)*2),
                  де:
                  Дсj – середньоденна завантаженість j-го місця паркування у святковий день;
                  Чзрj – зайнятий час j-го місця паркування в денний період доби у святковий день;
                  Чзвj – зайнятий час j-го місця паркування в вечірній період доби у святковий день;
                  Чзнj – зайнятий час j-го місця паркування в нічний період доби у святковий день.

                  6.7. Середньоденна завантаженість зони паркування в святкові дні визначається як середнє середньоденних завантаженостей місць паркування:
                  де:
                  Зс- середньоденна завантаженість зони паркування у святкові дні.

                  6.8. Знаючи середньоденні коефіцієнти завантаженості для робочих і святкових днів, можна визначити коефіцієнт завантаженості для літнього (Кзл) і зимового (Кзз) сезонів:
                  Кзл= (Зр*Рл+Зс*Сл)/(Рл+Сл)
                  де:
                  Рл – кількість робочих днів впродовж літнього сезону;
                  Сл– кількість святкових днів впродовж літнього сезону.

                  Кзз= (Зр*Рз+Зс*Сз)/(Рз+Сз)
                  де:
                  Рз – кількість робочих днів впродовж зимового сезону;
                  Сз– кількість святкових днів впродовж зимового сезону.
                  Коефіцієнти завантаженості зони паркування визначаються з точністю до 1 десятої шляхом округлення до десятих.
                  6.9. В залежності від того на який період часу укладається договір про надання права на організацію паркування автотранспортних засобів на території м. Львова, для визначення мінімальної місячної суми збору за припаркування автотранспорту, яка повинна надійти до місцевого бюджету у якості коефіцієнта Кз використовується коефіцієнт Кзл або Кзз відповідно до сезону до якого відноситься місяць для якого здійснюється розрахунок мінімальної місячної суми збору за припаркування автотранспорту.
                  6.10. Результати вимірювань зайнятого часу місць паркування та розрахунки коефіцієнтів завантаженості заносяться до Акту моніторингу завантаженості зони паркування, який підписується всіма членами робочої групи моніторингу. Акт може бути підписаним із зауваженнями.
                  6.11. У зв’язку з тим, що визначення коефіцієнтів завантаженості зон паркування є процесом довготривалим, для зон коефіцієнт завантаженості яких не є визначеним рекомендується використовувати впродовж першого року функціонування зони паркування мінімальний коефіцієнт завантаженості – 0,4.
                  7. Акту моніторингу завантаженості зони паркування додається до паспорта зони паркування.




                  Віза:
                  Заступник міського голови
                  з питань економіки та соціальної політики О.Мірус




        Секретар ради Зіновій Сірик