УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА1-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 23


від 12/17/2015
Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. ЛьвоваВідповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході України, у результаті якої гинуть жителі України, та подіями, які загрожують національним інтересам держави та суспільства, а також територіальній цілісності держави, враховуючи, що проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів одночасно з проведенням антитерористичної операції на сході України суперечить нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу, з метою попередження нещасних випадків, заподіяння мешканцям та гостям міста фізичної, психологічної та моральної шкоди міська рада ухвалила:
1. Заборонити на території м. Львова використання та реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.
2. Суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності припинити реалізацію у торговельній мережі феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв з дати прийняття цієї ухвали.
3. Керівникам закладів ресторанного господарства під час проведення святкових заходів забезпечити дотримання вимог цієї ухвали та не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.
4. Районним відділам поліції м. Львова Головного управління Національної поліції у Львівській області, Патрульній поліції м. Львова та Львівському комунальному підприємству Муніципальна дружинапосилити контроль та вжити дієвих заходів щодо недопущення реалізації і використання салютів, феєрверків, піротехнічних засобів з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.
5. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації.
Відповідальний: директор департаменту
“Адміністрація міського голови“.
6. Вважати ухвалу міської ради від 31.07.2014 № 3706 “Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів“ такою, що втратила чинність.
7. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.
Міський голова А. Садовий