УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



1-ша сесія 1-го скликання

УХВАЛА №


від 04/04/90
Про обрання складу постійних комісій Львівської міської Ради народних депутатів двадцять першого скликання



Львівська міська Рада народних депутатів вирішила:
Обрати склад постійних комісій Львівської міської Ради народних депутатів двадцять першого скликання.
1. Обрати постійну планово-бюджетну комісію в складі 12 депутатів.
Головою постійної планово-бюджетної комісії обрати депутата Мельничук Наталію Ярославівну – доцента університету ім. І.Франка.
Заступником голови постійної планово-бюджетної комісії обрати депутата Пономаренка Івана Івановича – керівника групи кошторисного відділу Львівського філіалу інституту “Укрпроектреставрація”.
Секретарем постійної планово-бюджетної комісії обрати депутата Корчинського Андрія Романовича – начальника виробничого відділу експериментального підприємства громадських організацій.
Членами постійної планово-бюджетної комісії обрати депутатів:
Віблого Зиновія Івановича – інженера НВО “Електрон”.
Жука Петра Володимировича – наукового співробітника Львівського відділення інституту економіки АН УРСР.
Зінька Ігоря Зіновійовича – інженера Львівського відділення інституту економіки АН УРСР.
Кекота Олега Володимировича – інженера-конструктора ВО “Львівенерго”.
Левика Андрія Степановича – конструктора ГСКБ по автонавантажувачах.
Матушевського Ігоря Миколайовича – інженера-конструктора ВО ім. 50-річчя Жовтня.
Сірика Зіновія Орестовича – аспіранта фізико-механічного інституту АН УРСР.
Шміргуна Євгена Івановича – доцента кафедри інформаційно-вимірювальної техніки політехнічного інституту.
Шота Ореста Романовича – заступника голови Товариства Лева.
2. Обрати постійну комісію законності, прав людини та охорони правопорядку в складі 15 депутатів.
Головою постійної комісії законності, прав людини та охорони правопорядку обрати депутата Сивуляка Богдана Йосиповича – інженера проектно-конструкторського технічного бюро Міністерства культури УРСР.
Заступниками голови постійної комісії законності, прав людини та охорони правопорядку обрати депутатів Юрківа Романа Мироновича – машиніста тепловоза будівельно-монтажного управління ТЕЦ-2, Горбового Богдана Станіславовича – асистента зооветеринарного інституту.
Секретарем постійної комісії законності, прав людини та охорони правопорядку обрати депутата Греська Юрія Михайловича – старшого наукового співробітника політехнічного інституту.
Членами постійної комісії законності, прав людини та охорони правопорядку обрати депутатів:
Гавришкевича Ігоря Степановича – художника-конструктора ВО “Ювелірпром”.
Гайду Романа Пантелеймоновича – завідуючого кафедрою зооветеринарного інституту.
Давибіду Олега Степановича – інженера-електроніка інструментального цеху ВО “Львівхімсільгоспмаш”.
Землянського Юрія Володимировича – заступника начальника обласного управління КДБ.
Ісаєва Юрія Миколайовича – співробітника КДБ.
Новикова Анатолія Григоровича – військовослужбовця.
Ревтя Ярослава Йосиповича – токаря інструментального заводу.
Соколова Андрія Миколайовича – машиніста котлів ВО “Конвейєр”.
Туркевича Дмитра Олександровича – наукового співробітника Українського філіалу Всесоюзного державного науково-контрольного інституту ветеринарних препаратів.
Турчака Володимира Антоновича – військовослужбовця.
Шкарпінця Ігоря Васильовича – студента технікуму залізничного транспорту.
З. Обрати постійну комісію в справах молоді в складі 11 депутатів.
Головою постійної комісії в справах молоді обрати депутата Шота Ореста Романовича – заступника голови Товариства Лева.
Заступником голови постійної комісії в справах молоді обрати депутата Винничука Андрія Ростиславовича – студента фізичного факультету університету ім. І.Франка.
Секретарем постійної комісії в справах молоді обрати депутата Добка Ігоря Михайловича – наладника КіП та автоматики заводу “Орбіта”.
Членами постійної комісії в справах молоді обрати депутатів:
Зінька Ігоря Зіновійовича – інженера Львівського відділення інституту економіки АН УРСР.
Кобевка Дмитра Григоровича – провідного інженера ВО “Мікроприлад”.
Куйбіду Василя Степановича – провідного інженера обчислювального центру проектного інституту “Укрзахідцивільпроект”.
Микиту Ореста Тарасовича – студента поліграфічного інституту.
Парубія Володимира Володимировича – студента машинобудівного факультету політехнічного інституту.
Петренка Анатолія Павловича – заступника начальника по політичній частині пожежно-технічного училища МВС СРСР.
Рибіцького Тараса Омеляновича – студента факультету автоматики політехнічного інституту.
Сірика Зіновія Орестовича – аспіранта фізико-механічного інституту АН УРСР.
4. Обрати постійну комісію житлового господарства в складі 13 депутатів.
Головою постійної комісії житлового господарства обрати депутата Савченка Юрія Володимировича – інженера електроцеху ВО “Львіватоменергоремонт”.
Заступником голови постійної комісії житлового господарства обрати депутата Чопика Григорія Зіновійовича – асистента кафедри основ культури, соціології та прав лісотехнічного інституту.
Секретарем постійної комісії житлового господарства обрати депутата Синицьку Галину Ярославівну – учительку середньої школи № 82.
Членами постійної комісії житлового господарства обрати депутатів:
Бобеляк Дарію Іванівну – інженера-технолога відділу головного технолога ВО “Кінескоп”. Дацишина Теодора Івановича – інженера ВО “Львіватоменергоремонт”.
Дуброва Яківа Олександровича – старшого наукового співробітника інституту прикладних проблем механіки і математики АН УРСР.
Кобевка Дмитра Григоровича – ведучого інженера ВО “Мікроприлад”.
Козака Ярослава Андрійовича – голову профкому ПКІ конвейєробудування.
Котліка Бенціона Абрамовича – старшого наукового працівника НВО радіоелектронної медичної апаратури.
Матушевського Ігоря Миколайовича – інженера-конструктора ВО ім. 50-річчя Жовтня.
Мойсина Ігоря Васильовича – інженера-конструктора ВО ім. В.І.Леніна.
Солтисіка Ігоря Володимировича – токаря ВО ім. В.І.Леніна.
Стрілецького Зеновія Михайловича – асистента кафедри автоматики та телемеханіки політехнічного інституту.
5. Обрати постійну комісію національного і духовного відродження в складі 26 депутатів.
Головою постійної комісії національного і духовного відродження обрати депутата Сватка Ярослава Івановича – старшого наукового співробітника науково-дослідного і конструкторського інституту електронно-обчислювальної і вимірювальної техніки політехнічного інституту.
Заступником голови постійної комісії національного і духовного відродження обрати депутата Середу Володимира Миколайовича – старшого викладача кафедри фізики політехнічного інституту.
Секретарем постійної комісії національного і духовного відродження обрати депутата Долинську Мар’яну Львівну – інженера технологічної групи Львівського відділення інституту “Укрпроектреставрація”.
Членами постійної комісії національного і духовного відродження обрати депутатів:
Бабій Марію Григорівну – старшого референта обласної ради Товариства української мови ім. Т.Г.Шевченка.
Безпалкіна Романа Михайловича – викладача училища прикладного і декоративного мистецтва ім. І.Труша.
Бойка Юрія Анатолійовича – священника церкви “Петра і Павла”.
Волинця Олексія Андрійович – художнього керівника народного чоловічого хору “Орфей” викладачів політехнічного інституту.
Гель Марію Йосифівну – монтажницю цеху променевих трубок ВО “Кінескоп”.
Гречила Андрія Богдановича – архітектора проектного інституту “Укрзахідцивільпроект”.
Данилиху Ігоря Лукича – художника-оформлювача ВТШО “Маяк”.
Котліка Бенціона Абрамовича – старшого наукового співробітника НВО радіоелектронної медичної апаратури.
Криськіва Олександра Степановича – старшого наукового співробітника фізико-механічного інституту АН УРСР.
Кушніра Мирона Орестовича – завідуючого навчальною частиною консерваторії.
Кучинського Володимира Степановича – художнього керівника українського молодіжного театру.
Куйбіду Василя Степановича – провідного інженера обчислювального центру проектного інституту “Укрзахідцивільпроект”.
Лемика Ярослава Андрійовича – наладника слюсарно-механічної дільниці дослідного заводу НВО радіоелектронної медичної апаратури.
Лемця Зіновія Степановича – слюсаря механо-складальних робіт ВО ім.50-річчя Жовтня.
Літинського Зенона Михайловича – провідного інженера науково-дослідного радіотехнічного інституту.
Максиміва Володимира Петровича – інженера виробничої хімлабораторії ВО “Львівтеплокомуненерго”.
Микиту Олега Теодоровича – художника художньо-виробничого комбінату художнього фонду УРСР.
Мельника Ігоря Володимировича – заступника голови обласної Ради Товариства української мови ім. Т.Г.Шевченка.
Піха Володимира Станіславовича – старшого наукового співробітника фізико-механічного інституту АН УРСР.
Сухого Ореста Володимировича – провідного інженера науково-дослідного радіотехнічного інституту.
Турецького Володимира Васильовича – архітектора художньо-виробничого комбінату художнього фонду УРСР.
Чопика Григорія Зіновійовича – асистента кафедри основ культури, соціології та прав лісотехнічного інституту.
Шабатуру Стефанію Михайлівну – художника творчої праці художньо-виробничого комбінату художнього фонду УРСР.
6. Обрати постійну комісію з питань торгівлі, громадського харчування і платних послуг у складі 11 депутатів.
Головою постійної комісії з питань торгівлі, громадського харчування і платних послуг обрати Ровенського Михайла Андрійовича – начальника лабораторії ВО “Кінескоп”.
Заступником голови постійної комісії з питань торгівлі, громадського харчування і платних послуг обрати депутата Нагірного Романа Володимировича – конструктора відділу СКТБ фізико-механічного інституту АН УРСР.
Секретарем постійної комісії з питань торгівлі, громадського харчування і платних послуг обрати депутата Спрису Василя Вікторовича – інженера підприємства “Південьтехенерго”.
Членами постійної комісії з питань торгівлі, громадського харчування і платних послуг обрати депутатів:
Задорожного Богдана Григоровича – оператора дослідного нафтомаслозаводу.
Калатина Мирона Євстаховича – майстра тютюнової фабрики.
Кіяновського Ярослава Васильовича – завідуючого складом готової продукції ВШО “Весна”.
Кобрина Богдана Степановича – директора роздрібного об’єднання “Промтовари”.
Копетинського Казимира Володимировича – бригадира фрезерувальників НДІ матеріалів.
Лойка Олега Степановича – електромонтера інструментального заводу.
Поповича Ігоря Григоровича – ведучого інженера ВО “Автовантажник”.
Саляка Зиновія Михайловича – електрослюсаря бази імпортних промислових товарів.
7. Обрати постійну комісію охорони здоров’я і соціального забезпечення в складі 8 депутатів.
Головою постійної комісії охорони охорони здоров’я і соціального забезпечення обрати депутата Туркевича Юрія Миколайовича – професора медичного інституту.
Заступником голови постійної комісії охорони здоров’я і соціального забезпечення обрати депутата Ступницького Ігоря Федоровича – завідуючого відділом НДІ педіатрів, акушерства та спадкової патології.
Секретарем комісії охорони здоров’я і соціального забезпечення обрати депутата Грибальську Ольгу Володимирівну – завідуючу навчальною частиною базового медичного училища.
Членами постійної комісії охорони здоров’я і соціального забезпечення обрати депутатів:
Гавриленка Віталія Олексійовича – доцента лісотехнічного інституту.
Дубецького Сергія Михайловича – заступника завідуючого відділом аптеки №16.
Кирилюка Вячеслава Михайловича – лікаря 6-ої міської лікарні.
Скорика Володимира Михайловича – заступника начальника центральної лабораторії ВО “Львівліфт”.
Туркевича Леоніда Михайловича – начальника рентгенологічного відділення окружного військового госпіталю - головного рентгенолога прикВО.
8. Обрати постійну комісію комунального господарства і благоустрою в складі 8 депутатів.
Головою постійної комісії комунального господарства і благоустрою обрати депутата Семківа Остапа Івановича – головного енергетика ВОРК “Електрон”.
Заступником голови постійної комісії комунального господарства і благоустрою обрати депутата Юркевича Мирона Івановича – начальника, цеху заводу біофізичних приладів.
Секретарем постійної комісії комунального господарства і благоустрою обрати депутата Кінасевича Володимира Львовича – електрика ВО ім. Я.І.Леніна.
Членами постійної комісії комунального господарства і благоустрою обрати депутатів:
Гуковського Петра Володимировича – маляра-штукатура ВО “Львіватоменергоремонт”.
Запоточного Василя Йосифовича – заступника директора по науковій роботі Українського науково-дослідного інституту поліграфічної промисловості.
Корчинського Андрія Романовича – начальника виробничого відділу експериментального підприємства громадських організацій.
Петрика Євгена Михайловича – головного спеціаліста Львівського відділу комплексного проектування республіканського проектно-пошукового інституту “Укркомунремшляхпроект”.
Федчишина Петра Ілліча – заступника начальника спеціалізованої пересувної мехколони №549.
9. Обрати постійну комісію промисловості та товарів народного вжитку в складі 15 депутатів.
Головою постійної комісії промисловості та товарів народного вжитку обрати депутата Борка Лева Ярославовича – начальника конструкторсько-технологічного бюро по товарах народного вжитку ВО ім. В.І.Леніна.
Заступником голови постійної комісії промисловості та товарів народного вжитку обрати депутата Соболевського Анатолія Теофіловича – наукового співробітника відділу фізико-механічного інституту АН УРСР.
Секретарем постійної комісії промисловості та товарів народного вжитку обрати депутата Бобеляк Дарію Іванівну – інженера-технолога відділу головного технолога ВО “Кінескоп”.
Членами постійної комісії промисловості та товарів народного вжитку обрати депутатів:
Дмитріва Ігоря Андрійовича – заступника начальника цеху по підготовці виробництва ВО “Полярон”.
Добродняка Леоніда Євгеновича – старшого наукового співробітника НДКІ політехнічного інституту.
Джулика Олександра Євгеновича – голову профкому ВО ім. 50-річчя Жовтня.
Карашецького Зеновія Петровича – головного інженера заводу “Електропобутприлад”.
Кіяновського Ярослава Васильовича – завідуючого складом готової продукції ВО “Весна”.
Кузину Петра Івановича – ведучого інженера науково-дослідного інституту телевізійної техніки “Електрон”.
Левенця Юрія Дмитровича – начальника сектору науково-дослідного радіотехнічного інституту.
Ліщинського Володимира Ананійовича – референта Західноукраїнської філії СП “Новінтех”.
Матковського Романа Ілліча – інженера-технолога підприємства обчислювальної техніки та інформатики.
Поповича Ігоря Григоровича – ведучого інженера ВО “Автовантажник'”.
Стойчука Василя Миколайовича – начальника відділу науково-дослідного інституту побутової радіоелектронної апаратури.
Хомяка Василя Васильовича – начальника відділу світо-технічних комплексів СКТБ машинобудування електролампового заводу ВО “Іскра”.
10. Обрати постійну комісію з питань інформації та преси в складі 7 депутатів.
Головою постійної комісії з питань інформації та преси обрати депутата Піха Володимира Станіславовича – старшого наукового співробітника фізико-механічного інституту АН УРСР.
Заступником голови постійної комісії з питань інформації та преси обрати депутата Павлишина Андрія Степановича – референта підприємства громадських організацій.
Членами постійної комісії з питань інформації та преси обрати депутатів:
Васильківа Ярослава Володимировича – завідуючого лабораторією університету ім. І.Франка.
Левика Андрія Степановича – конструктора ГСКБ по автонавантажувачах.
Путька Ярослава Романовича – інженера-технолога ВО “Львіватоменергоремонт”.
Пушнова Ігоря Олексійовича – начальника Вищого військово-політичного училища.
Шостака Ігоря Михайловича – монтажника управління механізації тресту “Львівпромбуд”.
11. Обрати постійну комісію з питань науки і освіти в складі 13 депутатів.
Головою постійної комісії з питань науки і освіти обрати депутата Попеля Олександра Михайловича – доцента кафедри теоретичної фізики університету ім. І.Франка.
Заступником голови постійної комісії з питань науки і освіти обрати депутата Мороз-Зваричевську Мирославу Василівну – учительку СШ № 36.
Секретарем постійної комісії з питань науки і освіти обрати депутата Гентош Оксану Романівну – викладача училища прикладного мистецтва ім. І.Труша.
Членами постійної комісії з питань науки і освіти обрати депутатів:
Васильківа Ярослава Володимировича – завідуючого науково-дослідною лабораторією університету ім. І.Франка.
Гайду Романа Пантелеймоновича – завідуючого кафедрою фізики зооветеринарного інституту.
Горішну Валентину Олександрівну – викладача суспільних дисциплін СПТУ № 22.
Гунька Степана Миколайовича – ректора поліграфічного інституту.
Козака Степана Петровича – учителя СШ № 83.
Крушельницьку Тетяну Доріанівну – доцента кафедри фізики політехнічного інституту.
Мисько Ірину-Марію Андріївну – учительку фізики СШ № 29.
Синицьку Галину Ярославівну – учительку історії СШ № 82.
Шевчука Павла Романовича – заступника директора інституту прикладних проблем механіки і математики АН УРСР.
Шморгуна Євгена Івановича – доцента кафедри інформаційно-вимірювальної техніки політехнічного інституту
12. Обрати постійну комісію транспорту і зв’язку в складі 10 депутатів.
Головою постійної комісії транспорту і зв’язку обрати депутата Риборака Анатолія Федоровича – завідуючого відділенням “Механізація гідромеліоративних робіт” гідромеліоративного технікуму.
Заступником голови постійної комісії транспорту і зв’язку обрати депутата Мельника Ігоря Володимировича – заступника голови Львівської обласної ради Товариства української мови ім. Т.Г.Шевченка.
Секретарем постійної комісії транспорту і зв’язку обрати депутата Луцишина Ростислава Павловича – інженера-технолога ВО імені В.І. Леніна.
Членами постійної комісії транспорту і зв’язку обрати депутатів:
Андрушка Зіновія Івановича – пресувальника ВО “Алмазінструмент”.
Добка Ігоря Михайловича – наладника КІП та автоматики заводу “Орбіта”.
Лешньовського Ореста Євгеновича – інженера-конструктора Львівського відділення УкрПКПІ місцевпрому НВО “Промтехкомплекс”.
Крушельницьку Тетяну Доріанівну – доцента кафедри фізики політехнічного інституту.
Парубія Володимира Володимировича – студента машинобудівного факультету політехнічного інституту.
Ровенського Михайла Андрійовича – начальника лабораторії ВО “Кінескоп”.
Саляка Зиновія Михайловича – електрослюсаря бази імпортних промислових товарів.
13. Обрати постійну комісію будівництва, архітектури і промисловості будівельних матеріалів у складі 17 депутатів.
Головою постійної комісії будівництва, архітектури і промисловості будівельних матеріалів обрати депутата Гречила Андрія Богдановича – архітектора проектного інституту “Укрзахідцивільпроект”.
Заступником голови комісії будівництва, архітектури і промисловості будівельних матеріалів обрати депутатів Федчишина Петра Ілліча – заступника начальника спеціалізованої пересувної мехколони № 549.
Секретарем постійної комісії будівництва, архітектури і промисловості будівельних матеріалів обрати депутата Шостака Ігоря Михайловича – монтажника управління механізації тресту “Львівпромбуд”.
Членами постійної комісії будівництва, архітектури і промисловості будівельних матеріалів обрати депутатів:
Волошака Юрія Ярославовича – інженера-архітектора Львівської філії клубу молодіжних організацій.
Гавришкевича Ігоря Степановича – художника-конструктора ВО “Ювелірпром”.
Гуковського Петра Володимировича – маляра-штукатура ВО “Львіватоменергоремонт”.
Діденка Олександра Логвиновича – першого секретаря Червоноармійського райкому Компартії України.
Дзеса Ігоря Васильовича – майстра ремонтно-будівельної дільниці керамічного заводу.
Джулика Олександра Євгеновича – голову профкому ВО ім. 50-річчя Жовтня.
Кравціва Романа Йосиповича – ректора зооветеринарного інституту.
Куницю Анатолія Михайловича – заступника командуючого військами ПрикВО.
Лемця Зіновія Степановича – слюсаря механоскладальних робіт ВО ім. 50-річчя Жовтня.
Микиту Олега Теодоровича – художника художньо-виробничого комбінату.
Павлишина Андрія Степановича – референта відділу соціальних проблем експериментального підприємства громадських організацій.
Рудаченка Михайла Івановича – заступника начальника політехнічного управління ПрикВО.
Турецького Володимира Васильовича – архітектора художньо-виробничого комбінату художнього фонду УРСР.
Хомяка Василя Васильовича – начальника відділу світло-технічних комплексів СКТБ машинобудування ВО “Іскра”.
14. Обрати постійну комісію охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів в складі 13 депутатів.
Головою постійної комісії охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів обрати депутата Жука Петра Володимировича – наукового співробітника Львівського відділення інституту економіки АН УРСР.
Заступником голови постійної комісії охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів обрати депутата Колодка Мирона Миколайовича – інженера-технолога СКТБ інституту прикладних проблем механіки і математики АН УРСР.
Секретарем постійної комісії охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів обрати депутата Кирилюка В’ячеслава Михайловича – лікаря 6-ої міської лікарні.
Членами постійної комісії охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів обрати депутатів:
Винницького Ореста Михайловича – завідуючого відділом НДІ ПКІ нафтопереробної і нафтохімічної промисловості НВО “Масма”.
Волощака Юрія Ярославовича – інженера-архітектора Львівської філії клубу молодіжних організацій.
Дуброва Якова Олександровича – старшого наукового співробітника інституту прикладних проблем механіки і математики АН УРСР.
Ковальчука Євгена Прокоповича – професора кафедри фізичної та колоїдної хімії університету ім. І.Франка.
Криськіва Олександра Степановича – старшого наукового співробітника фізико-механічного інституту АН УРСР.
Луцишина Ростислава Павловича – технолога ВО ім. В.І.Леніна.
Петрика Євгена Михайловича – головного спеціаліста Львівського відділу комплексного проектування інституту “Укркомунремшляхпроект”.
Подольського Андрія Павловича – інженера-конструктора відділу інструментального виробництва НВО “Електрон”.
Стойчука Василя Миколайовича – начальника відділу НДІ побутової радіоелектронної апаратури.
Терпиляка Олександра Андрійовича – ведучого інженера-геофізика Українського науково-дослідного геологорозвідувального інституту.




Голова Ради В.І. Шпіцер