УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 3300


від 04/10/2014
Про перейменування вулиці Гвардійської на вулицю Героїв МайдануЗ метою вшанування Героїв Майдану, котрі брали участь у мирних акціях протесту у м. Києві, у тому числі полеглих, впродовж листопада 2013 року – лютого 2014 року, за результатами широкого громадського обговорення, беручи до уваги рекомендації комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові (протокол від 08.04.2014 № 21), керуючись ст. 37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ухвалою міської ради від 31.03.2011 № 307 “Про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові“, міська рада ухвалила:
1. Перейменувати вулицю Гвардійську на вулицю Героїв Майдану.
2. Франківській та Галицькій районним адміністраціям у місячний термін виготовити та встановити таблиці з новою назвою вулиці.
Відповідальний: голови
Франківської та Галицької
районних адміністрацій.
3. Департаменту “Адміністрація міського голови“ у тижневий термін оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації.
Відповідальний: директор
департаменту “Адміністрація
міського голови“.
4. Адміністративно-господарському управлінню у місячний термін внести зміни у бази даних, електронні карти міста, веб-сторінку міської ради та інші джерела інформації відповідно до цієї ухвали.
Відповідальний: начальник
адміністративно-господарського
управління.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на керуючого справами виконкому.
Міський голова А. Садовий