УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА19-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5186


від 06/20/2019
Про розгляд електронної петиції “Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян“Відповідно до ст. 231 Закону України “Про звернення громадян“, ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1371 “Про затвердження тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петицію “Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян“ згідно з додатком.
2. Департаменту містобудування до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.
Міський голова А. Садовий


Додаток
до ухвали міської ради
від___________№____


ПЕТИЦІЯ*
“Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян“

Назва петиції: “Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян“
Автор петиції: Беньо Володимир Богданович
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 11.04.2019
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 21.05.2019
Текст петиції

Система автостоянок і багатоповерхових паркінгів навколо історичного центру, ідеально курсуючий громадський транспорт, трамвайні колії в Лисиничах, Рясне, розширена мережа тролейбусних ліній, ландшафтно-рекреаційні території і зелені насадження у кожному кварталі, достатня кількість місць у дошкільних навчальних закладах, нові школи, інноваційний сміттєпереробний завод, метро, хордові магістралі, 15 пожежних станцій, – це все є Львів, відповідно до Генерального плану, затвердженого ухвалою ЛМР у 2010 році.
Станом на 2019 рік, через хаотично відкориговані детальні плани територій з грандіозними новобудовами на місцях рекреаційних, промислових, освітніх та бізнес зон - чинний Генплан м. Львова втратив реалістичність.
Саме розроблення місцевих правил забудови могли б надати розуміння міського розвитку усім львів’янам. Житлове будівництво і території придатні під житлову забудову у місті розвиваються не відповідно до Генплану, а у відповідності до наявності вільних земельних ділянок, незалежно від цільового призначення, стану інженерних мереж, наявності соціальної інфраструктури та транспортного сполучення.
Далекоглядне, міцне та витривале місто для майбутніх поколінь з якісною міською структурою та широкою різноманітністю, як центр економічної активності, науки, досліджень, креативних індустрій та інновацій, це те місто, яке хоче бачити кожен львів’янин може існувати лише при наявності актуального стратегічного документу у сфері містобудування.
Вимоги:
- прийняття ухвали ЛМР, щодо коригування генерального плану міста Львова;
- виділити кошти на початок робіт по опрацюванню Генерального плану міста у 2019 році;
- в процесі коригування генерального плану міста Львова створювати вузькопрофільні експертні робочі групи за участі мешканців міста, міжнародних експертів, депутатів та чиновників.

* - орфографія і стилістика автора петиції зберігаються
Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський

Дата оприлюднення: 07/01/2019