УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА27-ма сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6492


від 07/24/2020
Про затвердження Програми відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 558-2021
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про продовження на 2021 рік дії Програми відселення мешканців з аварій'
Остаточна редакція:
Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Житлового кодексу Української РСР, враховуючи наказ директора департаменту житлового господарства та інфраструктури від 25.03.2020 № 138Про затвердження висновку міжвідомчої комісії при виконкомі щодо визнання житлового будинку № 2 на вул. Хімічній аварійним, що загрожує обвалом“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній (додається).
2. Департаменту житлового господарства та інфраструктури:
2.1. Подати пропозиції щодо передбачення у міському бюджеті м. Львова коштів для відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній за погодженням з постійною комісією інженерного господарства, транспорту, звязку та житлової політики.
2.2. Здійснити відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній.
2.3. Після придбання житла укласти договори міни з власниками (співвласниками) квартир аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній.
Відповідальний: директор департаменту
житлового господарству та
інфраструктури.
3. Після оформлення ордерів на квартири згідно з пунктом 4.3 Програми відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній, а також укладення договорів міни згідно з пунктом 4.4 Програми відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній, вважати такою, що втратила чинність ухвалу міської ради від 31.10.2019 № 5758 Про затвердження Програми капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019 – 2020 роки“.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.


Міський голова А. СадовийДодаток.doc
Дата оприлюднення: 08/07/2020