УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
19-та сесія 7-го скликання
УХВАЛА № 5185
від 06/20/2019
| Про розгляд електронної петиції “Про створення паркової зони між вулицями В. Липинського та А. Лінкольна“ |  |
Відповідно до ст. 231 Закону України “Про звернення громадян“, ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1371 “Про затвердження тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петицію “Про створення паркової зони між вулицями В. Липинського та А. Лінкольна“ згідно з додатком.
2. Департаменту містобудування до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.
Міський голова А. Садовий
Додаток
до ухвали міської ради
від___________№____
ПЕТИЦІЯ*
“Про створення паркової зони між вулицями В. Липинського
та А. Лінкольна“
Назва петиції: “Про створення паркової зони між вулицями В. Липинського та А. Лінкольна“
Автор петиції: Борсенко Роман Віталійович
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 23.04.2019
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 29.05.2019
Текст петиції
Про впорядкування захаращеного русла Полтви та недопущення подальшої забудови, створення, наприклад, скверу ім. І. В. Миколайчука, між вулицями В. Липинського, А. Лінкольна та І. Миколайчука.
* - орфографія і стилістика автора петиції зберігаються
Секретар ради А. Забарило
Віза:
Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський
|