УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5473


від 09/19/2019
Про розгляд електронної петиції “Заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів“Відповідно до ст. 231 Закону України “Про звернення громадян“, ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1371 “Про затвердження тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петицію “Заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів“ згідно з додатком.
2. Департаменту житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.
Відповідальний: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.
Міський голова А. Садовий


Додаток
до ухвали міської ради
від ___________№____

ПЕТИЦІЯ*
“Заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів“

Назва петиції: “Заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів“
Автор петиції: Маринюк Андрій Любомирович
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 25.06.2019
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 25.07.2019
Текст петиції

Як показало дослідження, проведене громадськими активістами та журналістами, температура в транспорті Львова перебуває поза межами здорового глузду та комфорту. За проведеними дослідженнями, в літню пору температура в громадському транспорті сягає позначок від 35 до 40+ градусів.
Львівські автобуси та маршрутки перетворились на справжнє пекло. Постійні скарги пасажирів на те, що комусь немає чим дихати, а комусь дує, а також жахливі запахи від розпарених людських тіл в переповнених трамваях, тролейбусах чи автобусах зробили неможливим пересування львів'ян та гостей міста в громадському транспорті.
З метою збереження здоров'я пасажирів та забезпечення їх комфорту пропоную заборонити закупівлю нових транспортних засобів для міста Львова, якщо в них відсутня встановлена заводська система кондиціонування та опалення.
Також пропоную ввести знижувальний коефіцієнт вартості проїзду для транспорту в якому відсутнє опалення в зимовий період чи кондиціонування в літній. Та затвердити нормативні показники температури в транспортному засобі для кожної пори року, в разі відхилення від яких застосовувати знижувальний коефіцієнт для всіх ТЗ.


* - орфографія і стилістика автора петиції зберігаютьсяСекретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський

Дата оприлюднення: 09/27/2019