УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА8-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 2005


від 02/17/2022
Про зміну назви ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ та припинення КП “Подія 24/7“З метою підвищення ефективності та якості надання обрядових послуг, задоволення потреб Львівської міської територіальної громади, керуючись Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань“ міська рада ухвалила:
1. Змінити назву Львівського комунального підприємства “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ на Львівське комунальне підприємствоМуніципальна обрядова служба“.
2. Припинити комунальне підприємство “Подія 24/7“ шляхом приєднання до Львівського комунального підприємства “Муніципальна обрядова служба“.
3. Утворити комісію з припинення Комунального підприємства “Подія 24/7“ шляхом приєднання до Львівського комунального підприємства “Муніципальна обрядова служба“ та затвердити її персональний склад (додається).
4. Встановити двомісячний строк з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення Комунального підприємства “Подія 24/7“ шляхом приєднання до Львівського комунального підприємства “Муніципальна обрядова служба“ для заявлення кредиторами своїх вимог.
5. Вважати Львівське комунальне підприємство “Муніципальна обрядова служба“ правонаступником всього майна прав та обов’язків комунального підприємства “Подія 24/7“ з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про його припинення.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.Міський голова Андрій САДОВИЙ


Додаток.docxДодаток.docx
Дата оприлюднення: 02/28/2022