УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 546


від 04/22/2021
Про затвердження Програми підтримки культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних заходів на території Львівської міської територіальної громади на 2021 рікРозглянувши звернення Львівського гарнізону від 24.12.2020 № 540/2 (зареєстроване у Львівській міській раді 29.12.2020 за № 1.4-39240-001) та звернення Комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут“ від 22.12.2020 № 01-18/588 та від 23.12.2020 № 01-18/615 (зареєстровані у Львівській міській раді 29.12.2020 за № 2-22514-001 та за № 2-22513-001), відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ з метою забезпечення, вшанування історико-культурної спадщини та національних традицій України, належного проведення культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних заходів на території Львівської міської територіальної громади у 2021 році, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму підтримки культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних заходів на території Львівської міської територіальної громади на 2021 рік (додається).
2. Визначити виконавцями Програми підтримки культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних заходів на території Львівської міської територіальної громади на 2021 рік управління культури департаменту розвитку та управління освіти департаменту гуманітарної політики.
Відповідальні: начальник управління культури департаменту розвитку, начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. СадовийДодаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від ___________№____ПРОГРАМА
підтримки культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних заходів на території Львівської міської територіальної громади на 2021 рік

1. Загальні положення

1.1. Програма підтримки культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних заходів на території Львівської міської територіальної громади на 2021 рік (надалі – Програма) розроблена відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, передбачає підтримку проведення спільних урочистих заходів Львівської міської територіальної громади за участі взводу почесної варти Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут", роти почесної варти і оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з метою вшанування історико-культурної спадщини та національних традицій України, спільного проведення культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних заходів на території Львівської міської територіальної громади.
Традиційно, взвод почесної варти Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут", рота почесної варти та оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного беруть участь у всіх найбільших загальноміських культурно-освітніх та меморіальних заходах на території Львівської міської територіальної громади, у тому числі й у похованнях військовослужбовців-громадян України, котрі загинули під час російсько-української війни на Сході України.
1.2. Виконавцями Програми є управління культури департаменту розвитку та управління освіти департаменту гуманітарної політики.
2. Мета і завдання Програми

2.1. Сприяння належному проведенню культурно-освітніх, національно-патріотичних та меморіальних урочистих заходів загальноміського, національного та міжнародного рівнів на території Львівської міської територіальної громади за участі взводу почесної варти Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут", роти почесної варти та оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
2.2. Підтримка належного іміджу Львівської міської територіальної громади у частині відзначення національних свят та пам’ятних дат.
2.3. Сприяння культурно-освітньому та національно-патріотичному розвитку Львівської міської територіальної громади.
2.4. Підтримка діяльності взводу почесної варти Комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут“, роти почесної варти та оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, забезпечення їх естетичного вигляду на загальноміських заходах, покращення матеріально-технічного забезпечення шляхом надання міжбюджетних трансфертів з бюджету Львівської міської територіальної громади.
2.5. Належне відзначення 30-ї річниці Незалежності України у Львівській міській територіальній громаді із залученням почесної варти Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут" та почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
3. Очікувані результати

3.1. Проведення на належному рівні святкових заходів у Львівській міській територіальній громаді: відзначення Дня Героїв, Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, Дня Державного прапора України, урочисте відзначення 30-ї річниці проголошення Незалежності України, Дня захисника України та інших національно-патріотичних і культурно-освітніх заходів.
3.2. Забезпечення естетичного вигляду взводу почесної варти Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут", роти почесної варти та оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під час проведення загальноміських святкових та меморіальних заходів.
3.3. Збереження та популяризація традицій національно-патріотичного виховання у Львівській міській територіальній громаді.
4. Джерела фінансування Програми

4.1. Фінансування Програми здійснюється за рахунок бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік та інших джерел фінансування, незаборонених законодавством України.

5. Контроль за виконанням Програми

5.1. Загальний контроль за виконанням Програми здійснює заступник міського голови з гуманітарних питань.
5.2. Організацію виконання Програми здійснюють виконавчі органи міської ради.
Секретар ради М. Лопачак

Віза:

В. о. начальника управління
культури Н. Бунда
Дата оприлюднення: 04/27/2021