УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА10-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2437


від 09/14/2017
Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок
Первинна редакція:

документ.doc додаток.doc


Зміни
у додаток згідно з ухвалою 4785-2019
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За скликанням', Document 'Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою ■
Остаточна редакція:
Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, п. 5 ст. 15 Закону України “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 35, 40, 93, 120, 118, 121, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Затвердити громадянам технічні документації із землеустрою і передати громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельні ділянки, які є у фактичному користуванні громадян, для обслуговування індивідуальних житлових будинків, гаражів та ведення садівництва згідно з додатком, встановивши обмеження через заборону зміни цільового використання земельних ділянок.
2. Землевласникам та орендарям забезпечити:
2.1. Виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки та зареєструвати їх у встановленому порядку.
2.2. Цілодобовий доступ до існуючих на території ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових інженерних мереж.
3. Вилучити з користування Національного університету Львівська політехніка земельну ділянку площею 0,1518 га на вул. Квітневій, 6.
4. Департаменту містобудування забезпечити внесення відповідних змін у земельно-кадастрові дані.
Відповідальний: директор департаменту містобудування.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.
Міський голова А. Садовий


додаток.doc

Дата оприлюднення: 09/22/2017