УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА10-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2349


від 09/14/2017
Про затвердження Програми підтримки діяльності Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії ЗаньковецькоїРозглянувши звернення Львівської обласної ради від 27.12.2016 335, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою забезпечення діяльності Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької та з нагоди 100-річчя з часу його заснування міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму підтримки діяльності Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької (додається).
2. Управлінню культури департаменту розвитку забезпечити виконання Програми підтримки діяльності Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької.
Відповідальний: начальник управління культури департаменту розвитку.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань розвитку.
Міський голова А. Садовий


Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ПРОГРАМА
підтримки діяльності Національного академічного українського
драматичного театру ім. Марії Заньковецької
1. Загальні положення

1.1. Програма підтримки діяльності Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької (надалі – Програма) розроблена відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, передбачає комплекс заходів, скерованих на розвиток та забезпечення діяльності театру, а також відзначення 100-річчя з часу його заснування.
Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької є не лише провідним закладом культури, але й важливим центром соціально-культурних ініціатив. Постійно протягом свого функціонування він активно бере участь у благодійних акціях для соціально незахищених верств населення та зберігає кращі традиції національного театру та сценічного мистецтва України.
1.2. Головним розпорядником коштів визначено управління культури департаменту розвитку.
2. Мета Програми

2.1. Сприяння виконанню урочистих заходів, які будуть проводитись у зв’язку з відзначенням 100-річчя з дня заснування Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у 2017 році.
2.2. Опорядження будівлі театру, оскільки святкування буде відбуватись на загальнодержавному рівні.
2.3. Поповнення матеріально-технічної бази театру, у тому числі придбання одягу сцени та глядацького залу для забезпечення святкування.
2.4. Популяризація театрального мистецтва у м. Львові та в Україні.
2.5. Сприяння соціальному та культурному розвитку м. Львова.
3. Очікувані результати

3.1. Відзначення святкування 100-річчя з дня заснування Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької на належному рівні.
3.2. Проведення святкових заходів – урочиста академія, міжнародний театральний фестиваль, тематичні науково-практичні конференції та виставки – у приміщенні Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у м. Львові.
3.3. Промоція м. Львова як культурно-мистецького центру України.
3.4. Збільшення кількості глядачів у театрах м. Львова.
4. Джерела фінансування Програми

4.1. Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова, а також з інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.
4.2. Обсяги фінансування, визначені у міському бюджеті м. Львова, можуть змінюватись під час бюджетного періоду за погодженням з профільними постійними комісіями і постійною комісією фінансів та планування бюджету на підставі ухвал міської ради про внесення змін до міського бюджету м. Львова.
5. Контроль за виконанням Програми

5.1. Загальний контроль за виконанням Програми здійснює заступник міського голови з питань розвитку.
5.2. Організацію виконання Програми здійснюють виконавчі органи міської ради.Секретар ради А. Забарило

Віза:

Директор департаменту
економічного розвитку І. Кулинич
Дата оприлюднення: 09/21/2017