УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5526


від 09/19/2019
Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“З метою створення належних умов для паркування транспортних засобів на території м. Львова, відповідно до Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342 “Про затвердження Правил паркування транспортних засобів“, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“:
1.1. У додатку 1 викласти пункт 4 у новій редакції:
“4. У робочі дні з 8.00 год. до 19.00 год. для мешканців 1-ї та 2-ї зони паркування встановлюється пільгова плата за кожну годину паркування у розмірі 3 грн. Мешканці 1-ї та 2-ї зони паркування мають право здійснювати паркування за пільгову плату лише на майданчиках для паркування, безпосередньо прилеглих до житлових будинків, у яких ці мешканці проживають. У вихідні, святкові дні та з 19.00 год. до 8.00 год. у робочі дні плата за паркування з мешканців, які мають право на пільгову плату, не стягується“.
1.2. Додаток 2 доповнити пунктами 72-15, 72-16 згідно з додатком до цієї ухвали.
2. Суб’єктам господарювання, які звернулись щодо облаштування майданчиків для паркування за адресами, переліченими у додатку до цієї ухвали, у двомісячний термін укласти з управлінням транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури договори про використання земельних ділянок, спеціально визначених для забезпечення паркування транспортних засобів.
3. Галицькій районній адміністрації видавати дозволи на тимчасове порушення благоустрою при виконанні робіт на земельних ділянках, перелічених у додатку до цієї ухвали, лише за наявності у заявника чинного договору про використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів.
Відповідальний: голова Галицької районної адміністрації.
4. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури при укладенні договорів про використання земельних ділянок, спеціально визначених для забезпечення паркування транспортних засобів, забезпечити контроль за збереженням зелених насаджень, розміщених на земельних ділянках, визначених цією ухвалою.
Відповідальний: начальник управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.Міський голова А. Садовий


Додаток
до ухвали міської ради
від ___________№____

ДОПОВНЕННЯ
до переліку спеціальних земельних ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів із зазначенням місця розташування та кількості місць для паркування

з/п
Адреса земельної ділянки
Кількість місць для паркування транспортних засобів
Галицький район
Службове паркування
72-15.
вул. Ф. Ліста
3
72-16.
вул. М. Мурави
4Секретар ради А. Забарило


Віза:


В. о. директора департаменту
житлового господарства та
інфраструктури О. Одинець

Дата оприлюднення: 09/27/2019