УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА6-та сесія 4-го скликання

УХВАЛА № 511


від 06/12/2003
Про користування земельною ділянкою
ТзОВ "Біля універмагу" на вул.Княгині Ольги, 106 у м.Львові


  Враховуючи рішення виконавчого комітету від 21.03.2003р. № 233 "Про надання тимчасового дозволу на розміщення ринку на вул.Княгині Ольги, 106" та розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Біля універмагу", керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст.12, 93, 98, 99 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
  1. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Біля універмагу", відповідно до поданих документів, у строкове сервітутне землекористування терміном на 5 років земельну ділянку житлової та громадської забудови площею 0,5403 га на платній умові у розмірі орендної плати (в тому числі під обмеженнями - проїзди, площею 0,0548 га без права закриття) на вул.Княгині Ольги, 106 для обслуговування ринку.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Біля універмагу" в місячний термін укласти з Львівською міською радою договір сервітутного землекористування і зареєструвати його у Львівській міській раді.
  3. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин внести зміни в земельно кадастрові дані.
  4. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
  5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою.


  Міський голова Л.Буняк