УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 1490


від 04/26/2012
Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м. Львова у 2012 роціКеруючись ухвалою міської ради від 28.02.2008 № 1579 “Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м. Львова, міська рада ухвалила:
1. Присвоїти звання Почесний громадянин міста ЛьвоваСодоморі Андрію Олександровичу, перекладачу, письменнику, кандидату філологічних наук, професору Львівського національного університету імені І. Франка за визначний внесок у розвиток науки, культури, а також підвищення авторитету м. Львова на державному і міжнародному рівнях.
2. Присвоїти звання Львів’янин року“:
2.1. о. Чабану Михайлу Богдановичу, директору закладу релігійної організації “Родинний дім “Покрова“ – за вагомий особистий вклад у вирішення питань соціального захисту дітей та діяльність, спрямовану на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
2.2. Ільків Ользі Фаустинівні, зв’язковій головного командира УПА Романа Шухевича, багаторічному політв’язневі радянських тюрем, громадсько-політичному діячеві – за активну громадянську та життєву позицію, творчу діяльність, участь у наукових та виховних заходах.
3. Присвоїти звання Шляхетна львівська родинародині Новаківських за вагомий внесок кількох поколінь у збереження, продовження та утвердження традицій мистецького та культурного середовища м. Львова.

Міський голова А. Садовий