УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення907


від 09/02/2008

Про оформлення права комунальної власності на нежитлові приміщення на вул.Гетьмана І.Мазепи, 11
   З метою врегулювання відносин щодо користування нежитловими приміщеннями на вул.Гетьмана І.Мазепи, 11, розглянувши документи, представлені управлінням комунальної власності департаменту економічної політики, керуючись Цивільним кодексом України, відповідно до ухвал міської ради від 19.10.2006 № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ (зі змінами і доповненнями), від 21.06.2007 № 975 “Про затвердження Положення про виконавчий комітет Львівської міської ради“, рішень виконавчого комітету від 27.10.2006 № 1203 “Про затвердження Положення про департамент економічної політики Львівської міської ради та його структури“ (зі змінами і доповненнями) та від 23.03.2006 № 394 “Про порядок оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна і затвердження вартості цих послуг“ (зі змінами і доповненнями) виконавчий комітет вирішив:
   1. Оформити територіальній громаді м.Львова в особі Львівської міської ради право комунальної власності на нежитлові приміщення загальною площею 102,0 кв.м на вул.Гетьмана І.Мазепи, 11.
   2. Відділу приватизації державного житлового фонду Шевченківського району оформити та видати згідно з пунктом 1 свідоцтво про право власності на нежитлові приміщення.
              Відповідальний: завідувач відділу
            приватизації державного житлового
              фонду Шевченківського району.
   3. Управлінню комунальної власності департаменту економічної політики зареєструвати свідоцтво про право власності в обласному комунальному підприємстві “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки“.
   4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту економічної політики.
   Міський голова А.Садовий