УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення542


від 06/25/2021

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.12.2017 № 1202
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Центр Проект“ від 22.06.2021 (зареєстроване у Львівській міській раді 22.06.2021 за № 2-10877-2401), містобудівний розрахунок будівництва торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом, окремостоячою будівлею закладу громадського харчування та окремостоячою будівлею з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на просп. Червоної Калини, 60 у м. Львові, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:


внести зміни до рішення виконавчого комітету від 29.12.2017 № 1202 “Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ “Центр Проект“ торгівельно-розважального комплексу з дворівневим підземним паркінгом, вбудовано-прибудованою трансформаторною підстанцією та окремостоячою будівлею з даховою котельнею на просп. Червоної Калини, 60“:
1. Викласти назву рішення у новій редакції:
“Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ “Центр Проект“ торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом, окремостоячою будівлею закладу громадського харчування та окремостоячою будівлею з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на просп. Червоної Калини, 60 у м. Львові у складі будівництва: І черги окремостоячої будівлі закладу громадського харчування № 2 на генплані; ІІ черги окремостоячої будівлі з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею № 3 на генплані; ІІІ черги торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом“.
2. Викласти пункт 1 рішення у новій редакції:
“1. Затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво товариством з обмеженою відповідальністю “Центр Проект“ торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом, окремостоячою будівлею закладу громадського харчування та окремостоячою будівлею з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на просп. Червоної Калини, 60 у м. Львові у складі будівництва: І черги окремостоячої будівлі закладу громадського харчування № 2 на генплані; ІІ черги окремостоячої будівлі з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею № 3 на генплані; ІІІ черги торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом (додаються).“.
3. Викласти пункт 2 рішення у новій редакції:
“2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Центр Проект“:
2.1. Отримати у встановленому порядку технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта.
2.2. Розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект з врахуванням пункту 4 рішення виконавчого комітету від 29.05.2020 № 458 “Про необхідність проектування заходів цивільної безпеки, розробки інженерно-технічних заходів цивільного захисту, використання споруд підземного простору для укриття населення при розробці детальних планів території та при проектуванні об’єктів будівництва у м. Львові“ та рішення виконавчого комітету від 20.07.2020 № 623 “Про вдосконалення системи збору побутових відходів на території м. Львова“, у т. ч. щодо влаштування підземних контейнерів роздільного збору твердих побутових відходів, та провести його експертизу згідно з законодавством України.
2.3. Розробити паспорт кольорового опорядження фасаду та погодити його у встановленому законом порядку.
2.4. На етапі розробки проектної документації розробити схему благоустрою території у масштабі М 1:200 та погодити її в управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування. У разі пошкодження відновити елементи благоустрою згідно з погодженою схемою благоустрою.
2.5. Після завершення будівництва та виконання робіт з благоустрою здійснити виконавче знімання об’єкта будівництва та території згідно з ДБН В.1.3-2-2010 “Система забезпечення точності геометричних параметрів у будівництві. Геодезичні роботи у будівництві“, матеріали зйомки передати в управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування відповідно до рішення виконавчого комітету від 03.03.2017 № 164 “Про затвердження Положення про порядок організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних знімань та ведення єдиної цифрової топографічної основи м. Львова масштабу 1:500.
2.6. Звернутися у відповідний орган державного архітектурно-будівельного контролю для отримання дозвільних документів, які дають право на початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.“.
4. Викласти назву додатка у новій редакції:
“Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом, окремостоячою будівлею закладу громадського харчування та окремостоячою будівлею з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на просп. Червоної Калини, 60 у м. Львові у складі будівництва: І черги окремостоячої будівлі закладу громадського харчування № 2 на генплані; ІІ черги окремостоячої будівлі з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею № 3 на генплані; ІІІ черги торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом“.
5. Викласти пункт 2.1 додатка у новій редакції:
“2.1. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах – не вище 29,90 м:
І черга будівництва окремостоячої будівлі закладу громадського харчування № 2 на генплані – 12,45 м від найнижчої відмітки поверхні землі до верху конструктивних елементів будівлі;
ІІ черга будівництва окремостоячої будівлі з вбудованою трансформаторною підстанцією та даховою котельнею № 3 на генплані – 15,78 м від найнижчої відмітки поверхні землі до верху конструктивних елементів будівлі;
ІІІ черга будівництва торгівельно-розважального комплексу з однорівневим паркінгом – 29,90 м від найнижчої відмітки поверхні землі до верху конструктивних елементів будівлі.
При необхідності граничну висоту будівель узгодити з Державним підприємством “Міжнародний аеропорт “Львів“ імені Данила Галицького“.
6. Викласти пункт 2.2 додатка у новій редакції:
“2.2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 81,06 %.“.Львівський міський голова А. Садовий