УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення925


від 10/22/2021

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.04.2021 № 337Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою удосконалення процесу прийняття управлінських рішень виконавчий комітет вирішив:


внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 29.04.2021 № 337 “Про Регламент виконавчого комітету Львівської міської ради“:
1. Викласти пункт 2.8 у новій редакції:
2.8. Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради є відкритими за винятком розгляду питань, що становлять державну таємницю, містять конфіденційну інформацію або захищену законодавством інформацію про особу.“.
2. Викласти пункт 4.1 у новій редакції:
4.1. За якісну та вчасну підготовку матеріалів на засідання виконавчого комітету Львівської міської ради відповідають відповідні заступники міського голови та автори проектів рішень.“.
3. Викласти пункт 6.5 у новій редакції:
“6.5. Рішення виконавчого комітету підписує Львівський міський голова або посадова особа, яка виконує обов’язки Львівського міського голови, у десятиденний термін після прийняття рішення. У разі, якщо Львівський міський голова у десятиденний термін з дня прийняття рішення не підписав та не зупинив рішення виконавчого комітету, його реєструє організаційне управління, оприлюднює на офіційному сайті Львівської міської ради, та таке рішення набирає чинності.“.Львівський міський голова Андрій САДОВИЙ