УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1227


від 09/10/2010

Про погодження прийняття в експлуатацію приватного житлового будинку садибного типу на вул.І.Раковського, 16


   Розглянувши звернення громадянки Мерченко Олени Наумівни від 25.06.2010 (зареєстроване у Львівській міській раді 25.06.2010 за № З-М-12866) та представлені документи, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 № 1035 “Про затвердження Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт“, ухвалою міської ради від 19.10.2006 № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ та рішенням виконавчого комітету від 05.02.2010 № 109 “Про порядок погодження прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт“, виконавчий комітет вирішив:
   1. Погодити прийняття в експлуатацію приватного житлового будинку садибного типу на вул.І.Раковського, 16 після прибудови та надбудови, які здійснила громадянка Мерченко Олена Наумівна.
   2. Департаменту містобудування протягом п’яти робочих днів підготувати та видати у встановленому порядку довідку про погодження прийняття в експлуатацію приватного житлового будинку садибного типу на вул.І.Раковського, 16.
            Відповідальний: директор
            департаменту містобудування.
   3. Громадянці Мерченко Олені Наумівні звернутися в інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області для оформлення та отримання сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам приватного житлового будинку садибного типу на вул.І.Раковського, 16.
   4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.


   Перший заступник
   міського голови О.Синютка