УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення332


від 05/17/2013

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.05.2010 № 569
З метою удосконалення процесу демонтажу рекламних засобів, забезпечення комплексного підходу до розміщення рекламних засобів у м. Львові виконавчий комітет вирішив:


1. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 21.05.2010 № 569 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Львові (зі змінами):
1.1. Доповнити пункт 2.1 абзацом у такій редакції:
примусовий демонтаж конструкції – це засіб примусового усунення виявленого порушення вимог законодавства про рекламу (самовільного встановлення рекламного засобу), не усунутого суб’єктом господарювання у добровільному порядку.“.
1.2. Викласти пункт 8.3 у новій редакції:
“8.3. Примусовий демонтаж рекламних засобів проводиться власними силами оператора або на його замовлення – підрядною організацією.
У разі необхідності під час проведення демонтажу можуть бути присутні власник або законний користувач рекламного засобу, представники державних органів, міських служб та інших організацій.“.
1.3. Викласти пункт 8.4 у новій редакції:
“8.4. Про проведений примусовий демонтаж рекламного засобу складається і підписується працівниками оператора та іншими особами, що були присутні при його проведенні, акт примусового демонтажу рекламного засобу. До акта додається фотофіксація місця розташування рекламного засобу до і після демонтажу.
Акт проведення примусового демонтажу складається у двох примірниках, один з яких залишається в оператора, другий – передається власнику демонтованого рекламного засобу одразу після складання такого акта (у разі присутності власника).
У разі відсутності власника рекламного засобу або його відмови від підписання акта примусового демонтажу, про що робиться відповідна відмітка в акті, другий примірник акта примусового демонтажу оператор у п’ятиденний термін надсилає поштою за місцезнаходженням власника рекомендованим листом (якщо встановлено його місцезнаходження). Якщо місцезнаходження власника невідоме, оператор у цей же термін повідомляє про проведений демонтаж та місцезнаходження рекламного засобу районний відділ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області (за місцем демонтажу рекламного засобу).“.
1.4. Викласти пункт 8.5 у новій редакції:
“8.5. Компенсація коштів, витрачених комунальним підприємством “Адміністративно-технічне управління“ на примусовий демонтаж рекламного засобу, покладається на власника (користувача) демонтованого рекламного засобу.“.
1.5. Викласти пункт 8.6 у новій редакції:
“8.6. Для повернення демонтованого рекламного засобу власнику рекламного засобу необхідно звернутись до оператора з такими документами:
1) заявою на ім’я керівника про повернення демонтованого рекламного засобу;
2) документом, що підтверджує право власності (інше майнове право) на конкретний демонтований рекламний засіб;
3) документом, що підтверджує компенсацію коштів оператора, витрачених на демонтаж рекламного засобу, його транспортування та зберігання.“.
1.6. Вилучити пункт 8.7.
1.7. Викласти пункт 8.9 у новій редакції:
“8.9. Демонтовані рекламні засоби підлягають утилізації після публікації у місцевих друкованих засобах масової інформації, якщо:
1) після закінчення річного терміну зберігання примусово демонтованих об’єктів їх власники не зголосились за поверненням;
2) після закінчення річного терміну зберігання примусово демонтованих об’єктів власники не компенсували витрат, витрачених комунальним підприємством “Адміністративно-технічне управління“ на примусовий демонтаж рекламних засобів, їх транспортування та зберігання або не надали документів, які підтверджують право власності (інше майнове право) на цей рекламний засіб;
3) власники надали письмову відмову від демонтованого рекламного засобу та документи, які підтверджують право власності (інше майнове право) на цей рекламний засіб.“.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови.
Перший заступник
міського голови О. Синютка