УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення694


від 07/19/2019

Про скасування рішення виконавчого комітету від 15.02.2019 № 138
Відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ДБН 360-92** “Планування і забудова міських і сільських поселень“, Земельного кодексу України, керуючись ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 “Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів“, ухвалою міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“, виконавчий комітет вирішив:


1. Визнати актом вандалізму дії, вчинені товариством з обмеженою відповідальністюКомпанія Ріел-Естейт Груп“, щодо знищення мозаїки на стіні колишнього магазину Океан на вул. Володимира Великого, 26-А.
2. Скасувати рішення виконавчого комітету від 15.02.2019 № 138Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ “Компанія Ріел-Естейт Груп“ будівлі магазину “Океан“ на вул. Володимира Великого, 26-А“.
3. Скерувати копію цього рішення в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові для прийняття рішення про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт.
4. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові здійснити перевірку об’єкта будівництва на вул. Володимира Великого, 26-А на предмет дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності і при виявленні порушень притягнути винних до відповідальності.
           Відповідальний: начальник Інспекції
           державного архітектурно-будівельного
           контролю у м. Львові.
5. Юридичному департаменту та управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування підготувати проект ухвали про розірвання з товариством з обмеженою відповідальністю “Компанія Ріел-Естейт Груп“ договору оренди земельної ділянки площею 0,1817 га (кадастровий номер 4610136900:07:008:0011) та подати на розгляд міської ради.
           Відповідальні: директор юридичного
           департаменту, начальник управління
           земельних ресурсів департаменту
           містобудування.
6. Департаменту містобудування спільно з Львівською національною академією мистецтв та митцем О. Патиком провести зустріч з фахівцями у галузі культури та представниками громадянського суспільства щодо майбутнього використання земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 26-А.
           Відповідальний: директор департаменту
           містобудування.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з містобудування.Львівський міський голова А. Садовий