УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Розпорядження080


від 02/09/2006

Про внесення змін до переліку вулиць м.ЛьвоваУ зв'язку з виниклою необхідністю, приймаючи до уваги, що рішенням виконавчого комітету від 06.07.2001р. № 333 “Про зміни адміністративно-територіального устрою міста Львова“ Залізничною районною адміністрацією передано згідно з актом на баланс відділу комунального господарства Шевченківського району м.Львова вулицю Маршалківка і ніяких рішень щодо перейменування та зміни назви вулиці Маршалківка не приймалось:
1. Внести зміни до переліку вулиць м.Львова, затвердженого розпорядженням міського голови від 23.04.2004р. № 250:
назву вулиці Маршалівка під порядковим номером 621, код 1655 змінити на вулицю Маршалківка, скорочена назва – Маршалківка, розміщення – Львів.
2. Про зміну у назві вулиці інформувати ЛКП “Міський центр інформаційних технологій“ для подальшої актуалізації довідника вулиць м.Львова та Львівську філію державного підприємства “Інформаційний центр“ Міністерства юстиції України.
3. Організаційно-інформаційному управлінню інформувати:
3.1 Центральну, обласну та територіальну виборчі комісії про вжиття заходів щодо корегування назви вулиці та внесення відповідних змін до списку виборців;
3.2 обласне комунальне підприємство “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки“ і Шевченківську районну адміністрацію про впорядкування технічної документації відповідно до цього розпорядження.
Відповідальний: начальник
організаційно-інформаційного
управління.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому.


Секретар ради,
в.о. міського голови З.Сірик