УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1106


від 10/12/2018

Про розроблення детального плану території у районі вул. Липова Алея та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.06.2017 № 478
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Актив Комплект“ від 20.09.2018 (зареєстроване у Львівській міській раді 21.09.2018 за № 2-27024-2401) та від 25.09.2018 (зареєстроване у Львівській міській раді 26.09.2018 за № 2-27522-Ш-2401), керуючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, виконавчий комітет вирішив:


1. Дозволити розроблення детального плану території у районі вул. Липова Алея відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, генерального плану м. Львова та положень затвердженої містобудівної документації (додаток 1 до цього рішення).
2. Визначити:
2.1. Замовником розроблення детального плану території – управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування з залученням фінансових джерел організацій, зацікавлених у розробленні містобудівної документації.
2.2. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю “Актив Комплект“.
3. Товариству з обмеженою відповідальністю “Актив Комплект“:
3.1. Скласти з розробником детального плану території завдання на його розроблення.
3.2. Забезпечити розроблення містобудівної документації:
3.2.1. Відповідно до вимог ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території“.
3.2.2. Разом з розробленням планувальної структури забудови території, плану червоних ліній вулично-дорожньої мережі; з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок у комплексі з оточуючою забудовою на суміжних територіях; з пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території; з необхідними заходами щодо дотримання природоохоронних, санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів та вимог з ліквідації аварійних ситуацій.
3.2.3. З врахуванням інтересів власників нерухомості та дійсних землекористувачів у межах визначеної території.
3.2.4. З додатком на електронному носії, виконаним ліцензованою геодезичною організацією у цифровому вигляді (формату ДіЕмЕф) з прив’язкою до місцевої системи координат контурів проектованих об’єктів, вулиць, проїздів та роздруківкою їх координат.
3.3. Сприяти в організації проведення громадських слухань містобудівної документації відповідно до вимог ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“.
4. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування:
4.1. Надати визначеному у встановленому порядку розробнику містобудівної документації вихідні дані на розроблення детального плану території.
4.2. Погодити детальний план території з:
4.2.1. Державним підприємством “Державний інститут проектування міст “Містопроект“ (у разі зміни цільового призначення земельної ділянки та уточнення рішень затвердженого генерального плану м. Львова).
4.2.2. Управлінням охорони історичного середовища.
4.3. Після розроблення детального плану для врахування громадських інтересів звернутись з заявою до управління “Секретаріат ради“ про проведення громадських слухань.
           Відповідальний: начальник управління
           архітектури та урбаністики департаменту
           містобудування.
5. Управлінню “Секретаріат ради“ забезпечити у встановленому порядку проведення громадських слухань містобудівної документації з врахуванням пп. 3, 4, 5 п. 3 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“.
             Відповідальний: начальник управління
             “Секретаріат ради“.
6. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування подати виконавчому комітету на затвердження детальний план території у районі вул. Липова Алея.
           Відповідальний: начальник управління
           архітектури та урбаністики департаменту
           містобудування.
7. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 02.06.2017 № 478 “Про розроблення детального плану території у районі вул. Липова Алея (до межі парку “Снопківський“)“, виклавши додаток у новій редакції (додаток 2 до цього рішення).
8. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.Львівський міський голова А. Садовий


Додатки 1, 2.docxДодатки 1, 2.docx