УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Розпорядження132


від 05/26/2014

Про внесення змін до розпорядження Львівського міського голови від 23.04.2004 № 250Відповідно до ухвал міської ради від 31.03.2011 № 307 “Про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові“ і від 10.04.2014 № 3300 “Про перейменування вулиці Гвардійської на вулицю Героїв Майдану“:
1. Внести зміни у додаток до розпорядження Львівського міського голови від 23.04.2004 № 250 “Про впорядкування довідника вулиць м. Львова“ (зі змінами), замінивши у пункті 195, у графі “Назва за електронним довідником“ та у графі “Скорочена назва“ слово “Гвардійська“ словами “Героїв Майдану“.
2. Львівському комунальному підприємству “Міський центр інформаційних технологій“ актуалізувати довідник вулиць м. Львова згідно з пунктом 1 та повідомити Львівську філію державного підприємства “Інформаційний центр“ Міністерства юстиції України.
Відповідальний: директор
Львівського комунального
підприємства “Міський центр
інформаційних технологій“.
3. Юридичному управлінню інформувати Обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки“ про впорядкування технічної документації відповідно до цього розпорядження.
Відповідальний: начальник
юридичного управління.
4. Галицькій та Франківській районним адміністраціям інформувати Центральну, обласну та територіальну виборчі комісії про вжиття заходів щодо внесення відповідних змін до списку виборців.
           Відповідальні: голови Галицької та
           Франківської районних адміністрацій.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому.                 А. Садовий