УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Розпорядження № 635
від 11/13/2018
| Про внесення змін до розпорядження Львівського міського голови від 23.04.2004 № 250 |  |
Втратив чинність
згідно з розпорядженням від 12.09.2022 № 302
документ:  |
У зв’язку з необхідністю уточнення назв та впорядкування переліку вулиць м. Львова, беручи до уваги рекомендації комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові (протокол від 18.10.2018 № 29):
1. Внести зміни у додаток до розпорядження Львівського міського голови від 23.04.2004 № 250 “Про впорядкування довідника вулиць м. Львова“, доповнивши пунктами 1286, 1287 у такій редакції:
№
п/п | Код | Тип | За електронним довідником | Скорочена назва | Розмі-
щення |
1286 | 3021 | вулиця | Конвеєробудівників | Конвеєробудівників | Львів |
1287 | 3022 | вулиця | Копальна | Копальна | Львів |
2. Львівському комунальному підприємству “Міський центр інформаційних технологій“ актуалізувати довідник вулиць м. Львова згідно з пунктом 1 та повідомити Львівську філію державного підприємства “Інформаційний центр“ Міністерства юстиції України.
Відповідальний: директор ЛКП “Міський
центр інформаційних технологій“.
3. Юридичному департаменту інформувати Обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки“ про впорядкування технічної документації відповідно до цього розпорядження.
Відповідальний: директор юридичного
департаменту.
4. Личаківській та Шевченківській районним адміністраціям інформувати Центральну, обласну та територіальну виборчі комісії про вжиття заходів щодо внесення відповідних змін до списку виборців.
Відповідальні: голови Личаківської та
Шевченківської районних адміністрацій.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому.
А. Садовий
|