УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення1398


від 12/21/2018

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету від 21.05.2010 № 569 та від 11.11.2016 № 1025
З метою забезпечення комплексного підходу до розміщення рекламних засобів, вирішення питання самовільного встановлення вивісок у м. Львові виконавчий комітет вирішив:


1. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 21.05.2010 № 569 Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Львові, виклавши пункт 1.2 у новій редакції:
1.2. Дія цих Правил поширюється на всю територію м. Львова, на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та відомчої належності, а також на фізичних осібпідприємців, які здійснюють діяльність у сфері зовнішньої реклами у м. Львові, та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність (у тому числі нотаріусів, адвокатів, експертів, оцінювачів, художників тощо). Правила є обов’язковими для виконання всіма вищепереліченими особами та особами, які розміщують рекламу у м. Львові або можуть її розміщувати після набрання чинності цим рішенням.“.
2. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 11.11.2016 № 1025Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм (вивісок) у м. Львові“, виклавши пункт 1.4 у новій редакції:
1.4. Порядок є обов’язковим для виконання всіма підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності та відомчої належності, а також фізичними особами – підприємцями та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність (у тому числі нотаріусами, адвокатами, експертами, оцінювачами, художниками тощо), які встановлюють малі архітектурні форми (вивіски) у м. Львові.“.Львівський міський голова А. Садовий