УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення472


від 06/14/2021

Про візування проектів рішень виконавчого комітету Львівської міської ради за допомогою системи електронного документообігу
З метою оптимізації процесу прийняття управлінських рішень виконавчий комітет вирішив:


1. Розпочати з 1 липня 2021 року візування проектів рішень виконавчого комітету Львівської міської ради за допомогою системи електронного документообігу.
2. Рекомендувати керівникам виконавчих органів Львівської міської ради, комунальних установ, підприємств та організацій надавати пріоритет візуванню проектів рішень за допомогою системи електронного документообігу над письмовим способом візування.
3. Львівському комунальному підприємству “Міський центр інформаційних технологій розробити рекомендації щодо процесу візування проектів рішень за допомогою системи електронного документообігу та ознайомити з ними керівників виконавчих органів Львівської міської ради, комунальних установ, підприємств та організацій.
Термін: до 01.07.2021
Відповідальний: директор
ЛКП “МЦІТ“.
4. Внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 29.04.2021 № 337 Про Регламент виконавчого комітету Львівської міської ради, доповнивши пунктом 4-22 у такій редакції:
4-22. Проект рішення виконавчого комітету може бути завізований за вибором автора проекту за допомогою системи електронного документообігу (рекомендовано) або письмовим способом. Після початку візування проекту рішення виконавчого комітету зміна способу візування чи поєднання різних способів візування не допускається.“.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому.Львівський міський голова А. Садовий