УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення261


від 04/01/2016

Про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг дитячим будинкам сімейного типу

Зміни
згідно з рішенням виконкому від 22.04.2016 № 331
документ: Database 'Документи ЛМР', View '1.Головний\Не опубліковані', Document 'Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.04.2016 № 261'


З метою створення належних матеріальних умов для виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та посилення соціального захисту дитячих будинків сімейного типу, керуючись ст. ст. 34, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про охорону дитинства“, відповідно до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3704 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ (зі змінами) виконавчий комітет вирішив:


1. Надавати дитячим будинкам сімейного типу такі пільги:
1.1. 50-відсоткову знижку плати за користування житлом (квартирна плата) у межах норм, передбачених законодавством (21 кв. м загальної площі житла на кожну дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, яка влаштована у дитячий будинок сімейного типу, та батьків-вихователів, які постійно проживають у жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. м на дитячий будинок сімейного типу).
1.2. 50-відсоткову знижку плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) у межах норм, визначених законодавством.
1.3. 50-відсоткову знижку плати за користування квартирним телефоном.
2. Встановити, що:
2.1. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. м опалюваної площі на кожного члена дитячого будинку сімейного типу, який постійно проживає у жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. м на дитячий будинок сімейного типу.
2.2. Пільги надаються дитячим будинкам сімейного типу незалежно від виду житла, форми власності на нього та отримуваних допомог, компенсацій тощо.
3. Надавачам житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку забезпечити надання пільг, визначених у пункті 1 цього рішення.
4. Відділам соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики вести персоніфікований облік осіб, які мають право на пільги, визначені у пункті 1 цього рішення, та здійснювати відшкодування надавачам житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку за надані пільги.
           Відповідальні: начальники відділів
           соціального захисту управління
           соціального захисту департаменту
           гуманітарної політики.
5. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити це рішення через засоби масової інформації.
           Відповідальний: директор департаменту
           “Адміністрація міського голови“.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Львівський міський голова А. Садовий