УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення460


від 05/29/2020

Про вирішення проблемних питань території, визначеної детальним планом житлового району “Під Голоском“
З метою пріоритетного розвитку мережі соціальної та дорожньо-транспортної інфраструктури у районі вул. Під Голоском та вул. Малоголосківської, яка відповідає обсягу багатоквартирного будівництва, оновлення містобудівної документації місцевого рівня у частині житлового району “Під Голоском“, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, враховуючи пропозиції робочої групи з вирішення проблемних питань, пов’язаних зі змінами до детального плану території житлового району “Під Голоском“, утвореної відповідно до розпорядження Львівського міського голови від 30.01.2019 № 41, виконавчий комітет вирішив:


1. Призупинити до моменту затвердження Львівською міською радою комплексних змін до “Плану зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 21.05.2015 № 4657:
1.1. Розгляд питань видачі нових містобудівних умов та обмежень для багатоквартирного житлового будівництва у межах території, визначеної детальним планом житлового району “Під Голоском“.
1.2. Надання дозволів на внесення окремих змін до містобудівної документації місцевого рівня, які не охоплюють всю територію, визначену детальним планом житлового району “Під Голоском“.
2. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування забезпечити підготовку та подання на затвердження Львівською міською радою комплексних змін до Плану зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 4, 5. Залізничний та Шевченківський райони“, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 21.05.2015 № 4657, котрі передбачатимуть як пріоритет покращання соціальної, рекреаційної, спортивної та інженерно-транспортної інфраструктури житлового району Під Голоском“.
           Відповідальний: начальник управління
           архітектури та урбаністики департаменту
           містобудування.
3. Управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування забезпечити виготовлення технічних документацій щодо відведення земельних ділянок для будівництва закладів освіти у житловому районі Під Голоском“.
           Термін: до 01.08.2020
           Відповідальний: начальник управління
           земельних ресурсів департаменту
           містобудування.
4. Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики:
4.1. Визначити заклади загальної середньої освіти, які тимчасово на період будівництва закладів освіти у житловому району Під Голоском“ – будуть надати освітні послуги дітям цього житлового району.
           Термін: до 01.07.2020
4.2. Після затвердження технічних документацій щодо відведення земельних ділянок для будівництва закладів освіти у житловому районі Під Голоском надати пропозиції Львівському комунальному підприємству Рембуд для формування технічного завдання на проектування будівництва закладів освіти у цьому районі.
           Відповідальний: начальник управління
           освіти департаменту гуманітарної
           політики.
5. Департаменту містобудування спільно з Львівським комунальним підприємством Львівавтодорузгодити із забудовниками, які отримали відповідні документи дозвільного характеру на виконання будівельних (підготовчих) робіт, графік та облаштування до 1 вересня 2020 року дорожніх проїздів та під’їзних шляхів у межах території, визначеної детальним планом житлового району Під Голоском“.
           Відповідальні: директор департаменту
           містобудування, директор ЛКП
           Львівавтодор“.
6. Скасувати дозвіл від 25.02.2020 № 18/20 на порушення об’єктів благоустрою при виконанні робіт зі встановлення тимчасових огорож на вул. Малоголосківській (4610137500:07:005:0486), виданий головою Шевченківської районної адміністрації.
7. Шевченківській районній адміністрації:
7.1. Проінформувати ТзОВ “Лев Девелопмент“ (замовника) про скасування дозволу на порушення об’єктів благоустрою при виконанні робіт зі встановлення тимчасових огорож на вул. Малоголосківській (4610137500:07:005:0486).
7.2. Здійснити заходи, необхідні для проведення капітального ремонту частини вул. Щепової (від вул. Під Голоском у напрямку до вул. На Нивах), у тому числі через внесення змін до розподілу видатків міського бюджету м. Львова на 2020 рік.
Відповідальний: голова Шевченківської
районної адміністрації.
8. Управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури:
8.1. Подати на розгляд міської комісії з безпеки дорожнього руху питання облаштування світлофорного об’єкта на виїзді з вул. Малоголосківської на вул. Варшавську.
8.2. Подати на розгляд виконавчого комітету пропозиції щодо змін мережі міських автобусних маршрутів загального користування з метою забезпечення житлового району “Під Голоском“ автобусним сполученням.
Відповідальний: начальник управління
транспорту департаменту житлового
господарства та інфраструктури.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з містобудування.Львівський міський голова А. Садовий