УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення740


від 09/18/2009

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.05.2009 № 374Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Завод нестандартного технологічного обладнання“ від 08.07.2009 № 5-7762, протокол громадських слухань від 10.06.2009 містобудівної документації будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованим офісом і критими автостоянками на вул.С.Голубовича, 37 у м.Львові, містобудівне обгрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення 6-8-ми поверхової багатоквартирної житлової забудови з підземними автостоянками і об’єктами обслуговування на вул.С.Голубовича, 37 у м.Львові (*коригування), історико-містобудівне обгрунтування забудови ділянки під комплекс багатоквартирних житлових будинків з громадськими приміщеннями в рівні першого поверху і підземними автостоянками на вул.С.Голубовича, 37 у м.Львові, висновки управління архітектури департаменту містобудування від 07.08.2009 № 5-8629/2401, керуючись ст.24 Закону України “Про планування і забудову територій“ та ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, виконавчий комітет вирішив:
внести зміни до рішення виконавчого комітету від 22.05.2009 № 374 “Про проектування ТзОВ “Завод нестандартного технологічного обладнання“ багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями та автостоянками зі знесенням існуючих споруд на вул.С.Голубовича, 37“:
1. Викласти назву у новій редакції:
“Про затвердження ТзОВ “Завод нестандартного технологічного обладнання“ містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на проектування багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями та автостоянками зі знесенням існуючих споруд на вул.С.Голубовича, 37, містобудівного обгрунтування та історико-містобудівного обгрунтування“.
2. Викласти пункт 1 у новій редакції:
“1. Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю “Завод нестандартного технологічного обладнання“ містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на проектування багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями та автостоянками зі знесенням існуючих споруд на вул.С.Голубовича, 37 (додаються містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки), містобудівне обгрунтування та історико-містобудівне обгрунтування“.
Перший заступник
міського голови О.Синютка                     Додаток

                 Затверджено
               рішенням виконкому
               від 18.09.2009 № 740

МІСТОБУДІВНІ УМОВИ І ОБМЕЖЕННЯ
забудови земельної ділянки на вул.С.Голубовича, 37 на проектування
багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими
офісними приміщеннями та автостоянками зі знесенням існуючих споруд


1. Вид об’єкта містобудування – проектування товариством з обмеженою відповідальністю “Завод нестандартного технологічного обладнання“ багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями та автостоянками зі знесенням існуючих споруд на вул.С.Голубовича, 37.
2. Площа земельної ділянки – 0,3454 га, в т.ч. у приватній власності – 0,0131 га, в оренді – 0,3323 га.
3. Граничний відсоток забудови земельної ділянки – 50 %.
4. Гранична щільність забудови земельної ділянки4200,00 м корисної площі на 1 га, 690 осіб на 1 га (для житлових будинків).
5. Гранична висота будівлі/споруди – відповідно до висновків історико-містобудівного обгрунтування, містобудівного обгрунтування та забезпечення нормативної тривалості інсоляції:
максимальна висота доповнення забудови вздовж вулиці С.Голубовича – 16,50 м (в стінах), висота частини будинку, яка буде розташована вглибині ділянки – 20,00 м (в стінах). Максимальна висота будинку, що приблоковується до торців будинків № 8 на вул.Хотинській і №№ 9, 11 на Я.Головацького – 22,00 м і 26,00 м (в стінах). Максимальна висота будинку в стінах, що приблоковується до торця будинку на Я.Головацького, 3 – 19,0 м - 22,0 м.
6. Мінімальні відступи будівлі/споруди від меж земельної ділянки, (метрів) – проектовану споруду запроектувати у межах земельної ділянки з дотриманням вимог ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень“, ДБН В.1.2-12-2008 “Будівництво в умовах ущільненої забудови. Вимоги безпеки“ з забезпеченням протипожежних розривів, нормативної тривалості інсоляції та нормативних вимог.
7. Мінімальні відступи будівлі/споруди від червоних ліній –запроектувати доповнення забудови вздовж вулиці С.Голубовича в лінію з існуючою історичною забудовою вздовж вул.С.Голубовича поза межами червоних ліній вулиці.
8. Мінімальні відступи будівлі/споруди від суміжних будівель/споруд – відповідно до ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень“ та нормативних вимог.
9. Інші планувальні обмеження – ділянка розташована у межах території історичного ареалу м.Львова. В найближчому оточенні знаходяться пам’ятка архітектури місцевого значення школа на вул.Хотинській, 4-6 (колишній житловий будинок, охоронні №№ 1680, 1681), всі інші будинки у цьому кварталі відносяться до цінної забудови.
При проектуванні багатоквартирних житлових будинків гармонійно вписати нову забудову у сформоване архітектурно-містобудівне середовище з врахуванням заходів зі збереження пам’ятки архітектури та цінної забудови, що межують з цією територією.
10. Вимоги до організації під’їздів до будівлі/споруди, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобів – транспортний доступ до проектованого об’єкта залишається існуючий з вул.С.Голубовича та проектований (пожежний) з вул.Хотинської. Проектом передбачити влаштування підземного паркінгу на 112 машино-місць з збереженням нормативних вимог щодо його розміщення, а також передбачити доступ для обслуговування житлових будинків №№ 92, 94 на вул.Городоцькій.
11. Вимоги до орієнтації в’їздів (входів), вантажопотоків, місць паркування тощо – для об’єктів масового відвідування відносно елементів планувальної структури – проектом передбачити влаштування підземного паркінгу та гостьової автостоянки відповідно до вимог ДБН 360-92** (зі змінами і доповненнями). Розробити схему організації руху автотранспорту та пішоходів відповідно до вимог відділу Державтоінспекції з обслуговування адміністративної території м.Львова та автомобільно-технічної інспекції ГУМВСУ у Львівській області, передбачити основний в’їзд і виїзд на територію багатоквартних житлових будинків з вул.С.Голубовича.
12. Особливі умови (за наявності відповідних рішень органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади – з посиланням на дату і номер документа) щодо:
благоустрою та озеленення земельної ділянки – розробити комплексний благоустрій території в ув’язці з існуючим благоустроєм вул.С.Голубовича. Пішохідні доріжки ув’язати з існуючими пішохідними зв’язками вул.С.Голубовича. Для замощення пішохідних доріжок застосувати фігурні елементи мощення, ширину доріжок приймати не менше 1,2 м. Передбачити влаштування газонів та посадку декоративних порід дерев і кущів, влаштування зовнішнього освітлення. Розробити вертикальне планування території з відводом поверхневих вод у дощову каналізацію. Передбачити нормативне розміщення гостьової автостоянки, дитячого ігрового та господарського майданчика відповідно до вимог ДБН 360-92** зі змінами і доповненнями. Покриття проїзду, тротуарів запроектувати з дотриманням вимог щодо мощення у межах історичного ареалу. Благоустрій території виконати відповідно до ухвали міської ради від 26.10.2000 № 816 “Про “Правила благоустрою і утримання території м.Львова“;
малих архітектурних форм – проектом передбачити влаштування малих архітектурних форм (лавочки для відпочинку, урни для сміття, ліхтарі тощо);
елементів зовнішньої реклами – проект реклами та світлового оформлення вбудованих офісних приміщень розробити та погодити у встановленому законом порядку, відповідно до рішення виконавчого комітету від 19.11.2004 № 1173 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м.Львові“;
використання підземного простору, підвалу, цокольного поверху, першого поверху – у рівні підвального поверху передбачити влаштування підземного паркінгу, а в рівні перших поверхів розміщення об’єктів обслуговування (офісів, магазинів, тренажерних залів, закладів харчування тощо), відповідно до завдання на проектування;
розташування та використання вбудовано-прибудованих приміщеньвідповідно до завдання на проектування;
опорядження будівлі/споруди (колір та матеріал фасаду тощо) – паспорт кольорового опорядження фасаду виконати у трьох примірниках, попередньо узгодити з управлінням охорони історичного середовища;
можливості зміни функціонального призначення об’єкта: відомості про історико-культурну та архітектурну цінність об’єкта, умови зміни його окремих елементів чи об’ємно-планувального та/або об’ємно-просторового рішення в цілому – при намірі провести реконструкцію, реставрацію, розширення, технічне переоснащення об’єктів виробничого призначення, капітальний ремонт будівлі/споруди – проектом передбачити проектування багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими офісними приміщеннями та автостоянками зі знесенням існуючих споруд на вул.С.Голубовича, 37.
Житлові будинки запроектувати співрозмірними за масштабом до існуючої оточеної забудови. Об’ємно-просторове вирішення фасадів будинків до часу погодження робочого проекту подати на розгляд архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури департаменту містобудування.
Проектом передбачити використання дахового об’єму для влаштування мансардних поверхів з верхнім освітленням, але не більше двох рівнів у межах об’єму даху.
Гранична поверховість забудови 6-8 поверхів, у тому числі з врахуванням мансардних поверхів (відповідно до історико-містобудівного обгрунтування, містобудівного обгрунтування та забезпечення нормативної тривалості інсоляції).
13. Вимоги до територій, будівель, споруд, що потрапляють у зону впливу об’єкта містобудування у разі реалізації наміру забудови – планувальне рішення проектованої забудови на ділянці вирішити з дотриманням засад гармонійного проектування нової забудови у сформованому архітектурно-містобудівному середовищі.
14. Вимоги щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, необхідності розроблення і проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів (забезпечення нормативної тривалості інсоляції, природної освітленості, можливість організації зони санітарної охорони джерел водопостачання, санітарно-захисної зони підприємств, зони обмеження забудови радіоелектронних засобів, санітарного розриву і санітарно-охоронної смуги, рівень впливу хімічних, фізичних та біологічних чинників, забруднення атмосферного повітря, води і грунту тощо) на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної служби про можливість відведення земельної ділянки, одержаного замовником відповідно до вимог земельного законодавства – передбачити повний набір приміщень для громадських потреб відповідно до завдання на проектування. З метою дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог забезпечити нормативну тривалість інсоляції, природної освітленості як проектованого об’єкта, так і сусідніх існуючих житлових будинків.
15. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації розділу “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)“ – згідно з вимогами державних будівельних норм.
16. Вимоги щодо необхідності розроблення у складі проектної документації заходів у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки – згідно з вимогами державних будівельних норм.
17. Перелік юридичних осіб (підприємств, установ, організацій), які повинні надати технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта містобудування, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту:
Водопостачання та водовідведення – ЛМКП “Львіводоканал“.
Теплопостачання та газопостачання – ВАТ“Львівгаз“.
Електропостачання – ВАТ “Львівобленерго“.
Телефонізація та радіофікація ВАТ “Укртелеком“.

Ці містобудівні умови і обмеження надані відповідно до розробленого Українським регіональним спеціалізованим науково-реставраційним інститутом “Укрзахідпроектреставрація“ історико-містобудівного обгрунтування забудови ділянки під комплекс багатоквартирних житлових будинків з громадськими приміщеннями в рівні першого поверху і підземними автостоянками на вул.С.Голубовича, 37 у м.Львові і містобудівного обгрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення 6-8-ми поверхової багатоквартирної житлової забудови з підземними автостоянками і об’єктами обслуговування на вул.С.Голубовича, 37 у м.Львові (*коригування), розробленого приватним підприємством “Універсал Проект“.
Містобудівні умови і обмеження чинні до завершення будівництва об’єкта, але не менше як 2 і не більше як 5 років.Керуючий справами
виконкому М.Литвинюк

Віза:

Начальник управління
архітектури Ю.Криворучко