УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення85


від 02/18/2008

Про затвердження Положення про надання компенсації вартості путівки особі, що супроводжує інваліда І групи з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Зміни
згідно з рішеннями виконкому 147-2012; 864-2017
документ: Database 'Документи ЛМР', View '1.Головний\Не опубліковані', Document 'Про затвердження форми заяви про призначення (надання) усіх видів до■ Database 'Документи ЛМР', View 'Рішення', Document 'Про внесення змін до рішень виконавчого комітету від 18.02.2008 № 81, від 18.'  Відповідно до підпункту 14.8 ухвали міської ради від 10.01.2008р. № 1496 “Про міський бюджет м.Львова на 2008 рік“, п.4 ст.20 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“, ст.10 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“, керуючись ст.ст.34, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою забезпечення соціального захисту інвалідів I групи з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виконавчий комітет вирішив:
  1. Надавати компенсацію інвалідам I групи, зареєстрованим у м.Львові, з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для забезпечення їх супроводу при оздоровленні.
  2. Затвердити Положення про надання компенсації вартості путівки особі, що супроводжує інваліда І групи з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додається).
  3. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики спільно з управлінням фінансів департаменту фінансової політики здійснювати виплату компенсації в межах коштів, передбачених у міському бюджеті м.Львова на відповідний бюджетний рік за КФК 090412 “Інші видатки на соціальний захист населення“.
  Відповідальний: начальник управління
            соціального захисту департаменту
            гуманітарної політики.
  4. Відділам соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики вести облік осіб, які мають право на виплату компенсації, визначеної у пункті 1.
            Відповідальні: начальники відділів
            соціального захисту управління
            соціального захисту департаменту
            гуманітарної політики.
  5. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

            Відповідальний: директор департаменту
            “Адміністрація міського голови“.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

  Міський голова А.Садовий
                        Додаток

                    Затверджено
                  рішенням виконкому
                від ___________ № _____

  ПОЛОЖЕННЯ
  про надання компенсації вартості путівки особі, що
  супроводжує інваліда І групи з числа осіб, які постраждали
  внаслідок Чорнобильської катастрофи


  1. Це Положення розроблене відповідно до ухвали міської ради від 19.10.2006р. № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.
  2. Положення визначає умови надання грошової компенсації інваліду І групи, зареєстрованому у м.Львові, з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для забезпечення його супроводу при оздоровленні (надалі – компенсація).
  3. Компенсація надається інваліду І групи, якщо за висновком лікувально-консультативної комісії (ЛКК) або медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) він потребує постійної сторонньої допомоги. Якщо, відповідно до висновку ЛКК або МСЕК, інвалід I групи здатний обслуговувати себе самостійно – компенсація не виплачується.
  4. Інваліда I групи не можуть супроводжувати інваліди I групи та особи, які не досягли 18-річного віку.
  5. Право на компенсацію має інвалід І групи, зареєстрований у м.Львові, з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, якому видана путівка на оздоровлення відповідним відділом соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2000р. № 800 “Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“.
  6. Компенсується вартість путівки без лікування та вартість проїзду супроводжуючої особи туди і назад за фактично представленими проїзними документами, але не більше вартості квитків у купейному вагоні швидкого поїзду.
  7. Розгляд заяв про виплату компенсації та прийом документів здійснюється відповідними відділами соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за місцем видачі інваліду І групи путівки на оздоровлення.
  8. До заяви подаються такі документи:
  8.1 копія паспорта заявника;
  8.2 копія висновку ЛКК або МСЕК щодо необхідності надання інваліду І групи постійного стороннього догляду;
  8.3 копія зворотнього талону путівки, виданої інваліду І групи;
  8.4 копія квитанції про оплату вартості санаторно-курортної путівки, придбаної для супроводжуючої особи (при цьому терміни перебування супроводжуючої особи на оздоровленні повинні збігатися з термінами перебування інваліда І групи);
  8.5 квитки проїзду супроводжуючої особи туди і назад (при цьому дата виїзду туди і назад супроводжуючої особи, номер поїзда (автобуса) повинна збігатися з датою квитків інваліда І групи).
  9. Копії документів завіряються спеціалістом з прийому документів відповідного відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики у встановленому законодавством порядку.
  10. Рішення про надання компенсації (відмову у наданні) приймається протягом 10 днів з дня подання заяви та оформляється протоколом, який зберігається разом з документами у відповідному відділі соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, на підставі яких прийняте відповідне рішення.
  11. Про прийняте рішення заявник повідомляється письмово у термін до 10 календарних днів з моменту оформлення протоколу.
  12. Компенсація надається у розмірі фактичних витрат, але не більше 2500 грн., і виплачується у грошовій формі на особові рахунки заявників, відкриті в установах уповноважених банків, або через поштові відділення.
  13. Підставою для здійснення виплати компенсації є наказ начальника управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, який видається на підставі поданих начальниками відповідних відділів соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, завірених підписом і печаткою виплатних відомостей.
  14. Виплата компенсації здійснюється планово-фінансовим відділом управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м.Львова на відповідний бюджетний рік за КФК 090412 “Інші видатки на соціальний захист населення“.
  Керуючий справами
  виконкому М.Литвинюк


  Віза:

  Начальник управління
  соціального захисту Н.Федорович